KIŞIN EVLENECEKLER İÇİN DAMATLIK ÖNERİLER

17 Ekim 2018
KIŞIN EVLENECEKLER İÇİN DAMATLIK ÖNERİLER

Artık geri dönüşü yok. Mekan rezervasyonu yapıldı. Hayatınız boyunca belki de sadece bir kez vereceğiniz bağlılık sözü için geri sayım başladı.

Ve siz bu sözü verirken çok iyi görünmelisiniz.

Kutsal bir ‘evet’ ile sevdiğiniz kadınla hayatınızı birleştireceğiniz o gece için çok uğraşıyorsunuz. Geceleri gözünüze uyku dahi girmiyor. Biz sizin işinizi kolaylaştırmak için varız.

Öncelikle şu söylememizde fayda var; iyi bir terzilikle hazırlanmış damatlık ile hangi modeli seçerseniz seçin iyi görünürsünüz. Unutmayın, iyi kesim her şeydir.

Aklınızda bulundurmanız gereken bir diğer nokta ise, damatlık için seçeceğiniz rengin kişiliğinizle uyumlu olması. Özenle seçilmiş damatlık rengi, tüm görünümünüzü tanımlayacak en önemli ayrıntıdır.

Erkekler çoğunlukla geleneksel ve modern arasında mükemmel dengeyi kuran modellere yönelme eğilimindedir. Bir günün yarısı boyunca giyecekleri damatlıkları içinde kendilerini rahat ve havalı hissetmelerinin yolu da bu fikirden geçer. Şimdi size bu fikri nasıl hayata geçireceğinizden bahsedelim…

Kış sezonunun belki de en belirgin özelliği, detaylarda kendini gösteren kadife ve ipek. Özellikle ceket yakalarında, ceplerinde ve damatlığı tamamlayıcı aksesuarlardan papyonda karşımıza çıkan bu detay, görünümünüze elegan ve seçkin bir hava kazandırabilir. Farklı dokuların bir arada kullanıldığı bu damatlık tasarımlarının klasik parçalara yaptığı modern dokunuşu göz ardı etmemenizi öneririz.

Siz düğününüzde klasiklerden vazgeçmemeyi tercih ediyor ve damatlık seçiminizi siyah renkten yana yapmak istiyorsanız, size önerimiz kendinden dokulu takımlara yönelmeniz. 3-parça damatlıkların ceketlerinde yer bulan bu seçenek ile hem düğününüze gelen diğer davetli erkekler arasından kolaylıkla sıyrılabilir hem de incelikli seçiminizle unutulmaz gecenizi en şık halinizle geçirebilirsiniz.

Klasik görünümden uzaklaşmak ve farklı görünmek isteyen damat adayları için ideal bir alternatif olabilecek bordo damatlıklar, sıra dışı bir düğün organize eden çiftlerin radarına girmeye aday.

https://www.hatemoglu.com/takim-elbise

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.