sadsad x
asdasd
Değişim ve İade Koşulları

Değişim ve İade Koşulları

Değişim

Aldığınız ürününüzü fatura tarihinden itibaren 45 gün içerisinde faturanız ile aynı ürünün renk ve bedeni ile değişim yapabilirsiniz. Değişim yapacağınız ürününüzün etiketlerinin zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş, tadilatı yapılmamış olması gerekiyor (Hatemoğlu mağazalarında tadilatı yapılması bu durumu değiştirmeyecektir). Aksi halde değişim onaylanmayabilir. 

Değişim işlemleriniz satın alınan ürünün renk değişimi ve beden değişimi olarak tüm Hatemoğlu mağazaları ve hatemoglu.com sitesinden, iade işlemlerinizi ise sadece hatemoglu.com sitesinden yapabilirsiniz. İade ve değişim işlemlerinde ürün faturası mutlaka ibraz edilmelidir. Aksi takdirde iade ve değişim yapılmamaktadır.

İade

Satın almış olduğunuz ürünü; ürünün tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla 14 gün içinde iade edebilirsiniz. İade edilen ürünlerin etiketlerinin, logolarının ve diğer aksesuarlarının zarar görmemiş olması, tadilatı yapılmamış olması gerekiyor (Hatemoğlu mağazalarında tadilatı yapılması bu durumu değiştirmeyecektir). Ürünler ekibimiz tarafından kontrol edildikten sonra zarar gördüğü tespit edilirse iadeniz kabul edilmeyebilir. Ürüne ait aksesuarlar varsa (kemer, toka gibi) bunların da ürün ile birlikte iade edilmesi zorunludur.

Mağazalarımız üzerinden satın alınan ürünlerin iade işlemleri mağazalarımız tarafından sağlanmaktadır.

Sipariş verdiğim ürünlerde indirim kodu kullandım/kampanyadan faydalandım. Siparişimdeki ürünlerin bir veya birden fazlasını iade ettim. İndirim kodu/kampanya hala geçerli mi?

İade sonrasında sizde kalan ve satın almaya karar verdiğiniz ürün veya ürünler kampanya şartlarını sağlıyorsa indirim kodu geçerliliğini koruyacaktır.
İade sonrasında sizde kalan ve satın almaya karar verdiğiniz ürün veya ürünler kampanya şartlarını sağlamıyorsa indirim kodu/kampanya iptal olur. Sizde kalan ürünlerin indirimsiz/kampanyasız fiyatı hesaplanarak aradaki fark iade tutarından tahsil edilir.

İadesi onaylanan ürünün tutarı on (10) iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz hesap veya kredi kartınıza aktarılacaktır. Ürün bedeli; kredi kartı ile ödeme yaptıysanız kredi kartınıza, havale ile yaptıysanız ilgili hesabınıza iade edilir. Bu süre Hatemoğlu'nun iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.
Kargo firması (UPS) aracılığı ile iade gönderimini yapmanız gerekir. 

Ürün iade ve değişim işlemlerinde ürünlerinizi;

*UPS Kargo ile karşı ödemeli olarak, E459V1 gönderi koduyla, İade adresimize gönderebilirsiniz 


Adres: Hatemoğlu Online Mağaza İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Turgut Özal Cad. No:153 İkitelli- Başakşehir / İSTANBUL

Sipariş İptal İşlemleri

Siparişleriniz kargoya verilmeden iptal edebilirsiniz. Bunun için mh@hatemoglu.com adresine mail atmanız yeterlidir. 

İletişim:0 850 390 12 12 (Hafta İçi: 08:00-17:30)


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.