sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Filtre
4'lü 3'lü
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.

Klasik Ayakkabı

Erkek ayakkabı modelleri, erkek giyimini daha şık hale getiren kilit parçalardan bir tanesi. Klasik ayakkabı modelleri ise, özel günlerde, davetlerde, düğünlerde veya iş yerlerinde kullanıldığından dolayı ekstra önem taşıyor. Hatemoğlu farkıyla sunulan erkek ayakkabı modelleri, kullanılan malzemeleri ve uzun ömürlü yapıları ile dikkat çekiyor. Özellikle klasik ayakkabı modellerinde, malzeme, işçilik kalitesi ve beden bakımından size sunulan fırsatlar sayesinde, sizin için ideal seçeneği kolayca bulabileceksiniz.

Erkek ayakkabı modeli dendiğinde akla Brogue/Wingtip modelinden Cap Toe modeline, Loafer/Makosen modelden Monk Strap (Tokalı) modele kadar çok sayıda seçenek gelebilir. Klasik ayakkabı modelleri, genellikle bağcıklı ve bağcıksız görünümleri, takım elbiselerle kombinlenmeye uygun dış gövdeleri ile diğerlerinden ayrılmaktadır. Hatemoğlu farkı ile, uzun ömürlü ve şık ayakkabıları en özel gecelerde kullanabilir, iş toplantılarında star parçanız haline getirebilirsiniz.

Erkek Klasik Ayakkabı Modelleri

Klasik erkek ayakkabı modelleri, farklı yaş grupları ve farklı stillere sahip olan erkekler tarafından rahatlıkla kullanılabiliyor. Modeller bağcıklı ya da bağcıksız olarak ikiye ayrılıyor. Bağcıklı modeller daha rahat bir kalıba sahip olmakla birlikte, görece daha sportif bir aura yaratabiliyor. Bağcıksız modeller ise özellikle parlak yapıları ile şık takım elbiseler, smokinler ile tercih ediliyor.

Klasik ayakkabı modellerinde renkler oldukça önemli. Gerçek deriden imal edilmiş kaliteli klasik ayakkabı modelleri, bordo, kahverengi, siyah, lacivert gibi birbirinden farklı renklerde sunuluyor.  Deriden imal edilmiş ürünler uzun ömürlü ve elegant görünümleri ile kombinlerinize ruh katacak bir yapıya sahipler.

Özellikle iş yerinde kumaş pantolonlar ve takım elbiseler tercih eden erkekler için, klasik ayakkabı modellerinin uzun süre konfor ve rahatlık sunabiliyor olması gerçekten çok önemli. Hatemoğlu Oxfort klasik ayakkabı modellerini, iş kombinleriniz için inceleyebilirsiniz. Smart-casual yapıları ve farklı renk seçenekleri ile Oxfort ayakkabılar, kombin değiştirdiğinizde denim pantolonlarla da mükemmel uyum sağlayabilirler.

Klasik Ayakkabı Erkek Modellerinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Kombinlerinize şıklık katmak amacı ile bir klasik ayakkabı arayışındaysanız, aşağıdaki faktörler çerçevesinde inceleme yapmayı unutmayın!

1- Ayakkabı materyali: Ayakkabılar, özellikle şık takım elbiseleri ile kombinlendiklerinde her daim yeni, parlak ve elegant görünmelidir. Hatemoğlu erkek klasik ayakkabı modelleri de, kaliteli materyalleri ve usta işçilikleri sayesinde uzun süre boyunca bu görünümlerini korumaları ile tanınıyor. Özellikle deri ayakkabılar, hem ayak içinin hem de ayağın dış bölgesinin gün içinde konforlu şekilde korunmasına olanak tanıyor. Yüzde yüz deri ayakkabılar kış ve bahar aylarında soğuğu izole etmek konusunda da son derece başarılı.

2- Ayakkabı numarası: Ayakkabıların çabuk eskimemesi, ayakkabı içerisinde rahat hissedebilmeniz ve dolayısıyla tarz sahibi bir duruşa sahip olabilmeniz için, ayakkabı numarasının size tam olarak uygun olduğundan emin olmanız gerekiyor. Hatemoğlu erkek klasik ayakkabı modelleri, geniş beden aralığı ile herkese hitap ediyor.

3- Ayakkabı esnekliği: Gün içerisinde rahat hareket edebilmek ve ayaklarınızın belirli bölgelerinin kasılmasını engellemek için, ayakkabı kaliteli olduğu kadar esnek de olmalıdır. Özellikle ayakkabı tabanının ayakkabının üst kısmı kadar esnek ve dinamik bir yapıya sahip olması son derece önemli.

4- Ayakkabı rengi: Ayakkabınızın rengine karar verirken, ayakkabıyı ne ile kombinleyeceğinizi ve gardırobonuzun genel olarak hangi renklerde ürün barındırdığını göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyoruz. Bu sayede ayakkabıyı daha sık kullanabilir ve daha şık görünümler oluşturabilirsiniz.

Siz de Hatemoğlu klasik erkek ayakkabı modelleri ile kombinlerinizde en şık stili yansıtabilir ve çarpıcı bir görünüm yaratabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.