Blog

VÜCUT TİPİNE GÖRE DENİM SEÇİMİ

29 Nisan 2019

Ortalama bir erkek 1.75 cm boyundadır ve ‘medium’ veya ‘large’ giyer. Eğer bu ölçü oranları size yakın geliyorsa şanslısınız. Zira denim alışverişi yaparken hemen her modeli kendinize yakıştırabilirsiniz.

 Markalar ve tasarımcılar erkek bedenlerini ortalama ölçü üzerinden belirler ve onun aşağısını ve yukarısını hesaplayarak bedenleri çeşitlendirir. Ve tabii ki, tam da bu sebepten ötürü, alt beden formu farklılaştıkça farklı modellere yönelmek daha akılcı olur.

HER ERKEĞİN GARDIROBUNDA OLMASI GEREKEN KLASİK YAZ PARÇALARI

05 Nisan 2019

Eski bir laf vardır; küçük köpek daha çok havlar. Durun durun, gitmeyin. Değineceğimiz bir nokta var. Güzel bir kadın, güzelliği konusunda başkalarını ikna etmek zorunda değildir. Zengin erkeğin de zenginliği konusunda başkalarını ikna etme zorunluluğu yoktur. Benzer şekilde, iyi giyinmiş bir erkek de şıklığı ile başkalarını ikna etmek zorunda kalmaz.

NASIL DAHA İLGİ ÇEKİCİ BİR ERKEK OLABİLİRSİNİZ?

10 Ocak 2019

Dünya dönmeye devam ediyor ve erkekler olarak biz iyileşmekten, gelişmekten ve daha iyi bir dünya yaratabilmek için denemekten vazgeçmiyoruz. Ayrıca zamanımızın önemli bir kısmını şimdikinden daha ilgi çekici olmaya yönelmekle geçiriyoruz.

 

Peki bu çok basitmiş gibi görünen süreçte hangi adımları izlememiz bizi doğru sonuca götürür, sizin için listeledik. İşte daha ilgi çekici bir erkek olmak için izlemeniz gereken adımlar…

 

 

YENİ YILA GİREBİLECEĞİNİZ 5 ALTERNATİF ŞEHİR ÖNERİSi

03 Aralık 2018

Valizinizi hazırlayın, yeni yılı bambaşka bir ülkede karşılamak isteyenler için önerilerimiz var. Hem de gerekçeleri ile…

 Eğer şanslıysanız, planlarınızı şu ana kadar kesinleştirmemiş olsanız dahi, birazdan bahsedeceğimiz şehirlerde sakin ve bir o kadar da heyecanlı vakit geçirebilirsiniz. Biz buna ‘saklı kalmış güzellik’ diyoruz; yeni yıl gibi büyük ve gösterişli bir etkinlik zamanında kimsenin aklına gelmeyecek dünyanın alternatif merkezleri…

STİL SAHİBİ HER ERKEĞİN BEĞENECEĞİ 6 YENİ YIL HEDİYESİ

03 Aralık 2018

STİL SAHİBİ HER ERKEĞİN BEĞENECEĞİ 6 YENİ YIL HEDİYESİ

 

İyi giyinen her erkek, sıcaklığın kar tanelerinin havada süzüldüğü tarihe kadar düşmeye devam edeceğini ve ardından senenin en çocuksu zamanının geleceğini bilir. Evet, yılbaşı!

 Soğuk havadan sadece daha kalın bir mont giyerek sıyrılamazsınız ve yılbaşı, tanıdığınız stil sahibi erkeklere soğuk hava stillerini bir üst seviyeye çıkarmaları için ideal ortamı sunar. Şimdi elinize bir kağıt kalem alın ve yeni yılda hediye almayı planladığınız erkeklerin bir listesini yapın. Biz de size yılbaşında herkesi mutlu edecek hediyelerin bir listesini hazırlayalım…

ZAMANA YENİK DÜŞMEYEN 7 MONT

22 Kasım 2018

Mont, sizin, annenizin ve tüm insanların yatırım yapmaya değer gördüğü birkaç parçadan biridir. Genel kural, senede bir mont alıp onu sonbahar ve kış aylarında giymek olsa da vitrinler bizi birden çoklarına sahip olmamız için adeta cezbeder. Bu noktada özellikle dikkatinizi vermeniz gereken konu kalitenin yanı sıra dayanıklılıktır. Ve tabii ki stilinizle uyum...

İşte zamana ve modaya yenik düşmeksizin birer klasik mertebesine ulaşmış; mutlaka yatırım yapmanız gereken 7 mont…

 

TEN RENGİNE GÖRE DOĞRU RENK SEÇME REHBERİ

05 Kasım 2018

Birçoğunuzun bildiği gibi eğer stil hanenize ekstra puan yazılmasını istiyorsanız, güvenli bölgenizdeki renklerin dışına çıkmalı ve tarzınızla uyum sağlayacak tonları da paletinize eklemelisiniz. Üstelik bu tam olarak roket bilimi de değil; sadece biraz çaba ve zaman ile üstesinden gelebilirsiniz.

 İlk adım ne mi? Sizi belli algoritmalar dahilinde sınıflandırmaya sokan online quiz sitelerini internet tarayıcınızdan silin. Ayrıca her sezon size dayatılmaya çalışılan rehberleri de bir kenara bırakın. Zira bu rehberler sizin ten renginizle ilgilenmezler.

ERKEKLER İÇİN GÖMLEK ÜTÜLEME REHBERİ

05 Kasım 2018

İyi bir ilk izlenimi buruşuk gömlek kadar hızlı mahvedebilecek çok az şey var. Kötü kokan nefes, belki. Kararsız el sıkışma. Sabah kahvaltınızdan sakalınızda kalanlar. İşte böyle bir dengeden bahsediyoruz. Evden bir kez dışarı adımınızı attığınızda ve dünyanın gözleri ütülenmemiş gömleğinize dikildiğinde, onu saklayacak hiçbir şey bulamazsınız.

 

UZMANLAŞMANIZ GEREKEN 6 GEÇİŞ MEVSİMİ KOMBİNİ

24 Ekim 2018

Yaz bitti, kabul. Ancak henüz kış da gelmedi. Hatta hala bazı günleri ‘yazdan kalmaymış’ gibi yaşamaya devam ediyoruz. Bu da söz konusu kıyafet seçimi olduğunda bazı hilelere başvurmamızı gerektiriyor. Aynı gün içinde birden fazla mevsim yaşadığımız şu günlerde sizi bu araftan kurtaracak bazı önerilerimiz var.

 

İLK BULUŞMADA NASIL DAVRANMALISINIZ?

23 Ekim 2018

Evrensel olan bir şey var ki, o da ilk buluşmanın tuhaflığı. Hepimizin oyuna başlarken biraz tökezlediği düşünülürse; belki biraz yardıma ihtiyacımız vardır. Ne dersiniz?

 

Peki ilk buluşmayı çok da tuhaflaşmadan, başarıyla atlatmanın sırrı ne -hatta neler-?

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.