Blog

YENİ YILA GİREBİLECEĞİNİZ 5 ALTERNATİF ŞEHİR ÖNERİSi

03 Aralık 2018

Valizinizi hazırlayın, yeni yılı bambaşka bir ülkede karşılamak isteyenler için önerilerimiz var. Hem de gerekçeleri ile…

 Eğer şanslıysanız, planlarınızı şu ana kadar kesinleştirmemiş olsanız dahi, birazdan bahsedeceğimiz şehirlerde sakin ve bir o kadar da heyecanlı vakit geçirebilirsiniz. Biz buna ‘saklı kalmış güzellik’ diyoruz; yeni yıl gibi büyük ve gösterişli bir etkinlik zamanında kimsenin aklına gelmeyecek dünyanın alternatif merkezleri…

STİL SAHİBİ HER ERKEĞİN BEĞENECEĞİ 6 YENİ YIL HEDİYESİ

03 Aralık 2018

STİL SAHİBİ HER ERKEĞİN BEĞENECEĞİ 6 YENİ YIL HEDİYESİ

 

İyi giyinen her erkek, sıcaklığın kar tanelerinin havada süzüldüğü tarihe kadar düşmeye devam edeceğini ve ardından senenin en çocuksu zamanının geleceğini bilir. Evet, yılbaşı!

 Soğuk havadan sadece daha kalın bir mont giyerek sıyrılamazsınız ve yılbaşı, tanıdığınız stil sahibi erkeklere soğuk hava stillerini bir üst seviyeye çıkarmaları için ideal ortamı sunar. Şimdi elinize bir kağıt kalem alın ve yeni yılda hediye almayı planladığınız erkeklerin bir listesini yapın. Biz de size yılbaşında herkesi mutlu edecek hediyelerin bir listesini hazırlayalım…

ZAMANA YENİK DÜŞMEYEN 7 MONT

22 Kasım 2018

Mont, sizin, annenizin ve tüm insanların yatırım yapmaya değer gördüğü birkaç parçadan biridir. Genel kural, senede bir mont alıp onu sonbahar ve kış aylarında giymek olsa da vitrinler bizi birden çoklarına sahip olmamız için adeta cezbeder. Bu noktada özellikle dikkatinizi vermeniz gereken konu kalitenin yanı sıra dayanıklılıktır. Ve tabii ki stilinizle uyum...

İşte zamana ve modaya yenik düşmeksizin birer klasik mertebesine ulaşmış; mutlaka yatırım yapmanız gereken 7 mont…

 

TEN RENGİNE GÖRE DOĞRU RENK SEÇME REHBERİ

05 Kasım 2018

Birçoğunuzun bildiği gibi eğer stil hanenize ekstra puan yazılmasını istiyorsanız, güvenli bölgenizdeki renklerin dışına çıkmalı ve tarzınızla uyum sağlayacak tonları da paletinize eklemelisiniz. Üstelik bu tam olarak roket bilimi de değil; sadece biraz çaba ve zaman ile üstesinden gelebilirsiniz.

 İlk adım ne mi? Sizi belli algoritmalar dahilinde sınıflandırmaya sokan online quiz sitelerini internet tarayıcınızdan silin. Ayrıca her sezon size dayatılmaya çalışılan rehberleri de bir kenara bırakın. Zira bu rehberler sizin ten renginizle ilgilenmezler.

ERKEKLER İÇİN GÖMLEK ÜTÜLEME REHBERİ

05 Kasım 2018

İyi bir ilk izlenimi buruşuk gömlek kadar hızlı mahvedebilecek çok az şey var. Kötü kokan nefes, belki. Kararsız el sıkışma. Sabah kahvaltınızdan sakalınızda kalanlar. İşte böyle bir dengeden bahsediyoruz. Evden bir kez dışarı adımınızı attığınızda ve dünyanın gözleri ütülenmemiş gömleğinize dikildiğinde, onu saklayacak hiçbir şey bulamazsınız.

 

UZMANLAŞMANIZ GEREKEN 6 GEÇİŞ MEVSİMİ KOMBİNİ

24 Ekim 2018

Yaz bitti, kabul. Ancak henüz kış da gelmedi. Hatta hala bazı günleri ‘yazdan kalmaymış’ gibi yaşamaya devam ediyoruz. Bu da söz konusu kıyafet seçimi olduğunda bazı hilelere başvurmamızı gerektiriyor. Aynı gün içinde birden fazla mevsim yaşadığımız şu günlerde sizi bu araftan kurtaracak bazı önerilerimiz var.

 

İLK BULUŞMADA NASIL DAVRANMALISINIZ?

23 Ekim 2018

Evrensel olan bir şey var ki, o da ilk buluşmanın tuhaflığı. Hepimizin oyuna başlarken biraz tökezlediği düşünülürse; belki biraz yardıma ihtiyacımız vardır. Ne dersiniz?

 

Peki ilk buluşmayı çok da tuhaflaşmadan, başarıyla atlatmanın sırrı ne -hatta neler-?

 

TAKIM ELBİSE GİYMENİN 7 MODERN YOLU

23 Ekim 2018

Ofis çalışanlarının tartışmasız üniforması takım elbise, Beau Brummel zamanından beri neredeyse hiç değişikliğe uğramadı. Bu durağanlığı değiştirebilecek olansa sizsiniz.

 

Tasarımcılar sürekli takım elbiselerin silüetlerini ve onların kombinlenme şekillerini güncellemek üzerine çalışıyor. Bu da takım elbiseyi 18. yüzyıldaki halinden çıkarıp onu modern zamanlara adapte etmeyi kolaylaştırıyor. Bu noktada sizin üzerinize düşen de birkaç görev var.

 

İşte takım elbiseyi modern zamanlara adapte etmenin 7 yolu…

 

NE GİYECEĞİNİZİ BİLMEDİĞİNİZDE NE GİYMELİSİNİZ

23 Ekim 2018

Derler ki, zaman hiçbir erkeği beklemez. Özellikle de sabahları alarmını 5 kez erteledikten sonra uyanıp evden çıkmak için kalan 30 saniyesinde ne giyeceği ile mücadele eden erkekler için kesinlikle beklemez. Yine de siz siz olun gardırobun önünde saatlerce ne giyeceğinizi bulmak için de fazla zaman kaybetmeyin.

 

Öncelikle, Rahatlayın

Zaten yarım saat geç kalmışsınız, birkaç dakika daha kalabilirsiniz; öyle değil mi? Ne yaparsanız yapın, paniğe kapılmayın. Geç kaldığınız veya ne giyeceğiniz bilmediğiniz için gerginleşmek size fayda sağlama

YIKMANIZ GEREKEN 7 MODASI GEÇMİŞ KURAL

22 Ekim 2018

 Yaş aldıkça isyan etmek de zorlaşıyor. Duvarları spreyle boyamak gözümüze dağınıklık gibi görünüyor ve sabahları sert bir kahve içmeden kendimize gelemiyoruz. Peki tüm bu olgunluğumuzla nelere karşı gelebiliyoruz? Tabii ki stil kurallarına.

 

İşte kendi stilinizi oluşturmak ve daha iyi hissetmek için yıkmanız gereken 10 modası geçmiş kural…

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.