Hatemoğlu Blog

Erkekler için doğru ceket seçimi, hem şık bir stil sahibi olmak hem de tarzı yansıtmak için önemlidir. Hem şıklık hem de konforu bir arada yakalamak için ceket çeşitleri ve kombin önerilerine göz atarak stilinizi güçlendirebilirsiniz.

Erkek kombini, birbiri ile uyumlu renkleri, desenleri, parçaları bir arada kullanabilme sanatıdır.  Özellikle bayram kombinleri, toplantı kombinleri, kutlama kombinleri, iş görüşmesi kombinleri tasarlarken günün konseptine uygun ürünleri tercih ettiğinizde tarzınızı yansıttığınız gibi karşı tarafı etkiniz altına almayı da başarabilirsiniz.

Esnek ve rahat kumaş özellikli yeni nesil takım elbise modelleri ile ister ofiste ister düğünde isterseniz sokakta aradığınız konforu yakalayabilirsiniz. İtalya’da üretilen özel örme kumaş sayesinde günün her saatinde ilk andaki rahatlığı sürdürmenizi sağlar. 

Lüksün gösterişli görüntülerden ziyade zamansız stil ve zarafetten ibaret olduğu “old money tarzı” son zamanlarda erkek modasının en parlak akımları arasında. Tamamen zarafet, gelenek ve nesilden nesile aktarılan köklü bir aidiyet duygusunu ifade eden bu trend moda ve yaşam tarzında sadeliği yansıtır.

Düğün öncesi, mutluluğunuzu ailenizle ve sevdiklerinizle paylaştığınız en keyifli etkinliklerden birisi nişandır. Farklı temalara ve stil beklentilerine uygun en şık erkek nişan elbisesine karar vermek için bu yazıdan yardım alabilirsiniz.

Düğününüz için mükemmel takım elbiseyi veya smokini seçmek için pek çok detayı gözden geçiyor olabilirsiniz. Düğün gününüzde mükemmel görünmek istiyorsanız takım elbiseden gömleğe, ayakkabıdan cep mendiline ve kravata kadar her detayı incelikle düşünmeniz gerekir.

Her erkeğin vücudu, farklı orantılara sahip olduğundan takım elbiseler fiziksel özelliklere göre kolayca uyarlanabilir şekilde üretilir. Tanım olarak drop; göğsün yarı ölçüsü ile belin yarı ölçüsü arasındaki farkı temsil eden bir hesaplama sistemidir.

Erkek giyiminde şık ve stil sahibi olmak için takım elbise mi giyilmesi yoksa rahat bir kombin mi yapılması gerektiği en fazla merak edilen konular arasında yer alır. Bu yazımız ile sizin için bu anlamda tercihin daha kolay olmasını sağlıyoruz. 

Erkek giyiminde 100 yıldır kalitenin adı olmayı başaran Hatemoğlu centilmen erkeklerin şıklığına şıklık katacak kıyafetler üretmeye devam ediyor. Hatemoğlu ile yeni nesil centilmenlik sadece davranışlarla değil aynı zamanda kıyafetler ile de ortaya koyulabiliyor.

Hediye vermek insanlara sevildiklerini ve özel olduklarını hissettirmenin en güzel yoludur. Hazırladığımız bu yazı da erkeklere özel hediye fikirleri bulabilirsiniz. Böylece sizin için önemli olan erkeğe onu mutlu edecek olan hediyeyi alabilirsiniz.

1 2 3 .... 9 10 11
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.