Blog

GARDIROBUNUZDAKİ PARÇALARI DOĞRU EŞLEŞTİRME REHBERİ

19 Ekim 2018

Gardırobundaki kıyafetlerden maksimum fayda sağlamak isteyen erkeklerin düsturu; birbirinden ayrı parçaları doğru eşleştirmek. Bu yöntem hem kıyafetlerinize her zaman yeni bir görünüm kazandırır hem de kombin oluştururken size daha özgür bir oyun alanı sağlar.

GARDIROBUNUZDA BAHAR TEMİZLİĞİ

17 Ekim 2018

 Tebrikler, kış mevsiminin üstesinden geldiniz. Eğer kat kat giyinmemenin nasıl bir his olduğunu unuttuysanız, derin bir nefes alın zira şimdi hafifleme zamanı. Tabii ki havaların ısınmasıyla gardırobunuzdaki fazlalıklardan da kurtulmanın tam sırası.

AĞIRLIK ÇALIŞMANIN KARDİYODAN DAHA İYİ OLDUĞUNU GÖSTEREN 4 NEDEN

17 Ekim 2018

Yaygın kanı, eğer kilo vermek istiyorsanız kardiyoya ağırlık vermeniz yönünde. Eğer kas yapmak istiyorsanız da ağırlık kaldırırsınız.

Bu kanının bir kısmının doğruluk payı var; kardiyo yağ yakımını hızlandırır ve egzersiz esnasında kas yapmak için direnç sağlar. Ancak ağırlık kaldırmak da yağ yakmanızı sağlar, duruşunuzu düzeltir ve gücünüzü artırır.

BURÇLARA GÖRE STİL ÖNERİLERİ: OĞLAK BURCU

17 Ekim 2018

Eğer 22 Aralık-20 Ocak tarihleri arasında doğduysanız, siz Oğlak burcu ailesindensiniz demektir. Oğlak, zodyak kuşağının onuncu burcudur. Toprak grubudur. Oğlak burçları kuşağının en istikrarlı ve ciddilerinden biridir.

İYİ BİR İLK ETKİ İÇİN BEDEN DİLİ KULLANIM

17 Ekim 2018

Beden dili uzmanı India Ford’a göre iletişimin %93’ü sözel değil. Bu da sözlü anlatıma %7’lik bir dilim bırakıyor ki etkileyici olmak için aslında dilimizi değil bedenimizi kullanmamız gerektiği sonucu ortaya çıkıyor.

KIŞIN EVLENECEKLER İÇİN DAMATLIK ÖNERİLER

17 Ekim 2018

Artık geri dönüşü yok. Mekan rezervasyonu yapıldı. Hayatınız boyunca belki de sadece bir kez vereceğiniz bağlılık sözü için geri sayım başladı.

 Ve siz bu sözü verirken çok iyi görünmelisiniz.

1 BLAZER 7 STİL

17 Ekim 2018

Moda birçok kişi için farklı anlamlara karşılık gelebilir; ancak stil bir kişinin karakterini mümkün olan en basit şekliyle ifade edebileceği yegane anlatım biçimidir.

SPOR SALONUNA ÜYE OLANLARIN BİLMESİ GEREKEN 6 ŞEY

17 Ekim 2018

İspanyol Engizisyonu’ndan gelmiş izlenimi uyandıran tuhaf aletleriyle spor salonları tuhaf yerler. Daha tuhafı ise bu aletleri kullanmayı bilip size söylemeyecek olan erkekler. O yüzden spor salonuna üye olmadan bir ön hazırlık yapmanızda fayda var.

Takım Elbise Giymeden de Şık Olmanın 5 Yolu

17 Ekim 2018

Hazır mısınız? Takım elbise giymek zorunda değilsiniz. Yani, en azından bazı günlerde. Yaygın kanının aksine, bazı özel durumlar için hazırlanırken tercihinizi sadece takım elbiseler arasından yapmanıza gerek yok. ‘Resmi’ kelimesini her duyduğunuzda o kuralları harfiyen uygulamanıza da…

 İşte takım elbise içermeyen şıklık denklemleri…

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.