DEĞERLERİMİZ

DEĞERLERİMİZ

HATEMOĞLU ÇALIŞANLARI

En önemli değerimiz çalışanlarımızdır.

GÜVEN

Çalışanlarımız ve üçüncü şahıslar ile ilişkilerimizde, kendimize davranılmasını istediğimiz gibi davranır; çalışanlarımızın ve ilişkide olduğumuz üçüncü şahısların en az kendimiz kadar güvenilir olduklarına inanırız. Tam güven ortamının oluşturulduğu ortamlarda, çalışanların verimli, kurumunda başarılı olabileceğine inanırız.

BAŞARIYA ODAKLANMA

Hedeflere ulaşmanın önündeki tüm engelleri kaldırır; kazanma arzusunu organizasyonun her kademesine yayar; başarıya, takım çalışmasıyla ulaşılacağına inanırız.

TOPLUMSAL SORUMLULUK

1924 yılında başlayarak gelişen geleneksel Hatemoğlu değerlerine her koşulda sahip çıkarız ve üretim alanlarımızı toplumsal sağlığa katkıda bulunmak amacıyla geliştirilen ürünler ile çeşitlendiririz.

Sektörün gelişimine ve ekonomik kalkınmasına katkıda bulunacak seçkin organizasyon ve girişimlerde rol alır ; dürüst rekabeti sektörel zenginlik olarak görürüz.

SAHİPLENME

Çalışanlarımızın, kendilerini kurumun bir parçası olarak görebilecekleri sahiplenme duygusu oluşturur; çalışan ve kurum çıkarlarının birbirinden ayrılmaz bir parçası olduğu ilkesini benimseriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.