sadsad x
asdasd

Ürünleri Filtrele
Ürünleri Sırala
 • Varsayılan Sıralama
 • Yeniden Eskiye
 • Eskiden Yeniye
 • Fiyat Artan
 • Fiyat Azalan
 • Puana Göre
Ürünleri Filtrele

Cüzdan

13 Ürün Görüntüleniyor
Ürünleri Sırala
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

Erkek Cüzdan Modelleri

Erkek cüzdan; para, kredi kartları, kimlikler ve diğer önemli belgeleri saklamak için kullanılan küçük bir çantadır. Erkek cüzdanları genellikle sade, küçük ve hafiftirler ancak bazen daha büyük ve daha işlevsel modelleri de bulunur. Deri, elyaf veya kauçuk gibi malzemelerden yapılan cüzdanlar, çeşitli renklerde ve desenlerde bulunabilirler.

hatemoglu-erkek-cüzdan-firsatlari.png (67 KB)

Erkek Cüzdan Çeşitleri

Erkek cüzdan modelleri; cüzdanın yapısı, özellikleri ve kullanım amacına göre değişebilir. Malzemelerine göre ayrılan ve yaygın olarak tercih edilen erkek cüzdan çeşitleri arasında deri cüzdanlar yer alır. Deriden yapılmış cüzdanlar, genellikle lüks ve kaliteli bir görünüme sahiptir. Erkek deri cüzdan modelleri, dayanıklı ve uzun ömürlüdür ve kolayca bakım gerektirmezler. Farklı büyüklüklere sahip olabilen bu çeşitler, ihtiyaçlara hitap eder. Aynı zamanda şık bir görünüme sahiptirler ve gün içinde para, kredi kartı, kimlik gibi eşyaları taşımak için idealdirler.

Erkek cüzdan kartlık şeklinde tasarlanan modeller ise genelde daha küçüktürler. Yalnızca kartları depolamak için kullanılabilen bu cüzdanlar, her türlü karta kolayca erişmeyi sağlar. Bir arada tutarak aradığınızda istediğiniz kartı kolayca bulabilirsiniz. Tasarımları açısından da erkek cüzdanlar ayrılır. Renk olarak en çok siyah, kahverengi ve lacivert çeşitler vardır. Büyüklüklerine göre erkek kartlık cüzdan çeşitleri farklı kategorilere ayrılabilir. Eğer cüzdanınızda daha az eşya taşıyorsanız, küçük modeller sizin için idealdir. Birbirinden farklı özelliklere sahip erkek cüzdanlar arasından size en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

hatemoglu-erkek-cüzdan-fiyatlari.png (67 KB)

Erkek Cüzdan Özellikleri

Oldukça işlevsel olan erkek cüzdanları, pek çok özelliğe sahiptir ve gün içinde çok yönlü işlevsellik sağlayabilir. Erkek kartlık modelleri ise, genellikle büyük ve kalın yapıya sahiptirler. Bu sayede kullanıcılar; kredi kartı, kimlik belgesi gibi eşyalarını kolayca saklayabilirler. Erkek cüzdanları ayrıca dayanıklı malzemelerden üretilirler. Aynı zamanda erkek cüzdan modelleri genellikle sade tasarımlara sahiptirler. Erkek cüzdanlarının diğer özellikleri arasında şunlar bulunur:

 • Özel bölmeler: Kredi kartlarını, para makbuzlarını, kimlik belgelerini ve diğer önemli evrakları sırayla saklamaya yarayan bölmeler olabilir.
 • Para cepleri: Cüzdanın içinde genellikle bir veya daha fazla para cebi bulunur. Bu cep, farklı para birimlerini veya bozuk paraları ayrı ayrı saklamaya yarar.
 • Ek özellikler: Bazı erkek cüzdanları, ek özelliklerle donatılmış olabilir, örneğin RFID (Radio Frequency Identification) koruma özelliği, yangın koruma özelliği veya su geçirmez özelliği gibi.

Sahip oldukları özellikler bakımından birbirinden ayrılan erkek cüzdanlar, farklı ihtiyaçlara hitap eder. Örneğin; hem şık görünümü hem de taşıma açısından sunduğu avantaj ile zincirli cüzdan çeşitleri oldukça sık tercih edilir.

hatemoglu-erkek-cüzdan-kampanyalari.png (78 KB)

Erkek Cüzdan Fiyatları

Erkek cüzdan fiyatları, üretim maliyetlerinin yanı sıra birçok faktöre göre belirlenir. Bu faktörler arasında şunlar bulunabilir:

 • Malzeme: Cüzdanın üretildiği malzeme, fiyatı etkileyebilir. Deri cüzdanlar ile kauçuk cüzdanlar arasında fiyat farkı görülür.
 • Tasarım: Cüzdanın tasarımı da fiyatı etkileyebilir. Örneğin, daha desenli ya da özel işçilik gerektiren cüzdanlar ile sade tasarımlı olanlar farklı fiyatlandırılır.
 • Ek Özellikler: Cüzdanın sahip olduğu ek özellikler; örneğin su geçirmez olması, birden çok göze sahip olması, yangın koruma özelliği bulunması gibi, fiyatlara doğrudan yansır.
 • Ebat: Erkek cüzdan modellerinin sahip olduğu büyüklük de fiyatların belirlenmesinde etkilidir. Küçük cüzdan çeşitleri ile daha büyük modeller arasında fiyat farkları bulunur.

Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan erkek cüzdan modelleri, fiyat aralığı açısından da oldukça geniştir. Birbirinden farklı tasarımlara sahip erkek cüzdan modellerini Hatemoğlu’nda bulabilir ve bütçenize uygun olanı tercih ederek hemen satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.