Prensiplerimiz

PRENSİPLERİMİZ

KALİTE ve ULAŞILABİLİR FİYAT

Geleneksel Hatemoğlu kalite anlayışı ile kaliteden ödün vermeden tasarlanan ve üretilen ürünlerimizi uygun fiyatlar ile müşterilere sunma anlayışını benimseriz.

MÜŞTERİ BEKLENTİLERİ ODAKLI, YENİLİKÇİ ANLAYIŞ

Müşteri beklentilerini, yurtiçi ve yurt dışında sürekli ölçer ve ürünlerimizin tasarımlarını bu anlayışla planlar ve modanın, satışlarımızda olduğu kadar, toplumsal mutluluğada katkıda bulunacağına inanır ve üretim alanımızda moda yaratmayı hedefleriz.

İNSANA VE ÇEVREYE SAYGI

Çalışanlarımızın birbirine, müşterilerimize ve ilişkide bulundukları tüm çevreye HATEMOĞLU kurumsal değerlerini temsil edebilecek bir saygı ve hoşgörü içerisinde davranmalarını bekleriz ve İş sağlığı ve güvenliğine önem veririz. Çevreye karşı olan sorumluluklarımızı gözönünde bulundurarak ofis ve mağazalarımızı çevre bilincine katkı sağlayacak bir anlayış ile düzenleriz.

DIŞA ODAKLI ÇALIŞMA ANLAYIŞI

İlişkide olduğumuz tüm özel ve tüzel kişilerle, takım çalışması anlayışıyla ve yasalara uygun bir işbirliği ile çalışır; ülke, toplum ve sektörel çıkarları, her zaman ön planda tutarız. Çevremizden ve rakiplerimizden sürekli öğrenir; uygulamalarımıza taşır; sahip olduğumuz bilgileri, sektörel gelişim için paylaşmaktan çekinmeyiz.

EN İYİYİ HEDEFLEYEN STRATEJİK ODAKLI İŞ ANLAYIŞI

Ölçülebilir, kısa, orta ve uzun vadeli hedefler oluşturarak organizasyona yayar ve tüm ödül ve kariyer sistemlerimizi, bu hedeflere katkı sağlayabilecek bir anlayışla belirleriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.