Hatemoğlu Kurumsal Satış

  • Türkiye’nin özel sektördeki ilk hazır giyim markası olarak 1924’ten beri titiz kumaş seçimlerimiz ve çağa öncülük eden modern tasarımlarımızla kendinizi özel hissetmeniz için buradayız. Kurumsal satış hizmetimizle mutluluklarınız ve başarılarınızın bir parçası olmayı hedefliyor, çalışanlarınız ve iş ortaklarınızın da bizimle özel hissetmesini sağlıyoruz.
  • Çalışanlarınızı motive etmek, performansa bağlı ödüllendirme, başarıları takdir etme veya iş ortaklarınıza sadakati artırmak için çeşitli hediyeler sunuyoruz. Birbirinden özel ürünlerimizi ve hediye setlerimizi içeren özenle seçilmiş hediye kataloğumuzu inceleyin. Setleri istediğiniz gibi kişiselleştirin!
  • Özel hediye kartı hizmetimizle çalışanlarınıza diledikleri alışverişi yapma özgürlüğü sunuyoruz. Mağazalarımızda geçerli son kullanma tarihi olmayan hediye kartlarıyla, Hatemoğlu'nun kaliteli giyim ürünlerini keşfetmelerini sağlayın. Onlara özel bir deneyim sunmak ve kendilerini değerli hissettirmek için hediye kartıyla seçimini onlara bırakın.
  • Markanızın İmzasını Taşıyan Üniforma Çözümleri

    Kurumsal üniforma talepleriniz için de buradayız. Markanızın değerlerini ve tarzını yansıtan özel tasarımlar oluşturmak için uzman ekibimiz hizmetinizde.
İhtiyaçlarınıza yönelik size hizmet vermekten mutluluk duyacağız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.