sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Filtre
4'lü 3'lü
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Lacivert Takım Elbise

Eğer koyu renkli takımlarla şıklık kazanmayı seviyorsanız ve siyah renkleri tercih etmek yerine kombinlerinize renk katmak istiyorsanız, lacivert takım elbise seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Lacivert rengi, yelekli takım elbise modelleri içerisinde tercih edildiğinde hem spor hem de şık kombinler oluşturabilmenizi sağlar. Kruvaze takım elbise modellerinde lacivert gibi şık ve iddialı bir rengi tercih etmeniz ise güç kazandıracak. Çarpıcı kruvaze ceketlerinizde koyu renkli düğmeler ile bir araya gelmiş lacivert kumaş, kazaklarınız ile kombinlemekten zevk alacağınız bir takıma sahip olmanızı sağlayacak.

Lacivert Takım Elbise Nasıl Kombinlenir?

Lacivert takım elbise alternatifleri, bordo, siyah, gri, beyaz renklerindeki farklı aksesuar, kravat, papyon, mendil ve yeleklerle bir arada kullanılabilir. Lacivert pantolon ve takım ceketini, daha açık bir mavi yelek ile bir araya getirebilir, bordo tonlarında tercih ettiğiniz kravat ve mendil takımlarını da genel görünümünüze şıklık katması için kullanabilirsiniz.

Lacivert takım elbiseler koyu renklerinden dolayı sizi olduğunuzdan daha uzun ve ince gösterme özelliğine sahiptir. Aynı zamanda slim fit takım elbise tercih ederseniz, omuzlarınızın daha geniş, karın bölgenizin daha sıkı görünmesini sağlayabilirsiniz. Lacivert takım elbiselerinizi kombinlerken siyah renginde kemer ve ayakkabı tercih edebilirsiniz. Son dönemlerde erkek moda dünyasında yeniden popüler hale gelen kahverengi ve taba tonları da, şık bir görünüm kazanmanızı sağlayacaktır.

Lacivert takım elbise kombininde gümüş renkli kol düğmeleri, yaka iğneleri tercih edebilir, ceplerinizi estetik yaka çiçekleri ile renklendirebilirsiniz.  Özellikle çiçek desenli mendiller, şık ve elegant lacivert rengine romantik bir aura kazandırmak isteyenler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Hatemoğlu, özel ve ayrıcalıklı Hatemoğlu müşterileri için tasarladığı özgün aksesuarlar ile, kombin takım elbise görünümünü özgünleştirmenize olanak tanıyor.

Lacivert Takım Elbise Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Lacivert takım elbise satın almak istiyorsanız, takım elbisenizin şık ve bakımlı bir görünüm yaratabilmesi için aşağıdaki faktörlere dikkat etmeniz gerekmektedir:

  1. Lacivert takım elbise seçimlerinizde takıma ait pantolonve ceketin vücudunuza tam olarak oturması, dar ya da bol bir görünüm yaratmaması son derece önemlidir. Ceketin önünün rahatlıkla kapatılabildiğinden emin olun. Özellikle ceketinizin önünü kapattığınızda kolunuzu rahatça uzatabildiğinizden, elinizi cebinize atabildiğinizden emin olmanız gerekmektedir.
  2. Ceketinizin vücudunuzu yapılı ve çekici gösterebilmesi için, hem yelek ve gömleğin hem de ceketin omuz kısmının tam oturması gerekir. Bunun için küçük ya da büyük bir üst takım tercih etmediğinizden emin olun.
  3. Paça boyunu doğru tercih etmek, iyi bir mavi takım elbise kombin ya da çizgili takım elbise kombin yapmanın ilk şartlarından biridir. Lacivert rengi ya da farklı bir renk, ne olursa olsun, paça boyu sizin şık giyime aşina olup olmadığınızın en temel göstergesi sayılmaktadır. Takım elbise kombininde paça boyunuz tam olarak ayakkabının üzerinde bitmelidir. Eğer kısa paça ve slim fit bir lacivert takım elbise kombini yapıyorsanız, bu durum biraz daha farklı olabilir.
  4. Lacivert takım elbise modellerinde kumaş tercihini de son derece dikkatli şekilde yapmanız gerekir. Örneğin sonbahar aylarında yelekli takım elbise modelleri sıklıkla tercih ediliyor. Bu tür takım elbiselerde yün karışımlı kumaşlar son derece şık bir görünüm yaratıyor ve aynı zamanda sizi soğuk havalara karşı koruyor. Eğer yaz aylarında kullanmak üzere bir lacivert takım arıyorsanız ise satenimsi kumaşlara sahip olan ince kumaşları tercih edebilirsiniz.

 

Hatemoğlu, yılların değişmeyen kalitesi ile sizlere en cool ve uzun ömürlü takım elbise seçeneklerini sunmaya devam ediyor.  

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.