Pop up site2.jpg (3.76 MB)

Blog

TAKIM ELBİSE GİYMENİN 7 MODERN YOLU

23 Ekim 2018

Ofis çalışanlarının tartışmasız üniforması takım elbise, Beau Brummel zamanından beri neredeyse hiç değişikliğe uğramadı. Bu durağanlığı değiştirebilecek olansa sizsiniz.

 

Tasarımcılar sürekli takım elbiselerin silüetlerini ve onların kombinlenme şekillerini güncellemek üzerine çalışıyor. Bu da takım elbiseyi 18. yüzyıldaki halinden çıkarıp onu modern zamanlara adapte etmeyi kolaylaştırıyor. Bu noktada sizin üzerinize düşen de birkaç görev var.

 

İşte takım elbiseyi modern zamanlara adapte etmenin 7 yolu…

 

NE GİYECEĞİNİZİ BİLMEDİĞİNİZDE NE GİYMELİSİNİZ

23 Ekim 2018

Derler ki, zaman hiçbir erkeği beklemez. Özellikle de sabahları alarmını 5 kez erteledikten sonra uyanıp evden çıkmak için kalan 30 saniyesinde ne giyeceği ile mücadele eden erkekler için kesinlikle beklemez. Yine de siz siz olun gardırobun önünde saatlerce ne giyeceğinizi bulmak için de fazla zaman kaybetmeyin.

 

Öncelikle, Rahatlayın

Zaten yarım saat geç kalmışsınız, birkaç dakika daha kalabilirsiniz; öyle değil mi? Ne yaparsanız yapın, paniğe kapılmayın. Geç kaldığınız veya ne giyeceğiniz bilmediğiniz için gerginleşmek size fayda sağlama

YIKMANIZ GEREKEN 7 MODASI GEÇMİŞ KURAL

22 Ekim 2018

 Yaş aldıkça isyan etmek de zorlaşıyor. Duvarları spreyle boyamak gözümüze dağınıklık gibi görünüyor ve sabahları sert bir kahve içmeden kendimize gelemiyoruz. Peki tüm bu olgunluğumuzla nelere karşı gelebiliyoruz? Tabii ki stil kurallarına.

 

İşte kendi stilinizi oluşturmak ve daha iyi hissetmek için yıkmanız gereken 10 modası geçmiş kural…

 

HER ZAMAN İŞE YARAYAN RENK KOMBİNASYONLARI

19 Ekim 2018

Siz de büyük ihtimalle giyinirken kurulması gereken renk denklemini zıt renkler yöntemine başvurarak çözenlerdensiniz. Tabii bu formülün tamamen çöktüğünü söylemiyoruz. Sadece onun yerine uygulayabileceğiniz 5 farklı yöntem olduğunu iddia ediyoruz.

 

SİYAH + CAMEL

 

Camel renginin sıkıcı olduğunu düşünen insanlarla ilişkinizi gözden geçirin. Zira camel, koyu kahveden çok daha kolay kombinlenebilen ve monokrom tonlar içinde kendini en iyi gösteren renktir.

ERKEK GİYİMİNDE 4 KİLİT RENK PALETİ

19 Ekim 2018

Kumaş ve kesimin yanı sıra her stil sahibi erkeğin gardırobunun üçüncü bir bileşene ihtiyacı vardır: renk. Ve bu belki de işin en çetrefilli kısmı. Hangi sezon için hangi tonlar uygun? Hangi ton ten renginize in iyi gider? Ve hangi renkler birbirleri ile kullanılır? Erkeklerin mücadele ettiği alanlardan biri daha.

 

Biz de sizin ve gardırobunuz için hata payı sıfır olan renk paletlerini bir araya getirdik.

ZAMANA YENİK DÜŞMEYEN 7 MONT

19 Ekim 2018

Mont, sizin, annenizin ve tüm insanların yatırım yapmaya değer gördüğü birkaç parçadan biridir. Genel kural, senede bir mont alıp onu sonbahar ve kış aylarında giymek olsa da vitrinler bizi birden çoklarına sahip olmamız için adeta cezbeder. Bu noktada özellikle dikkatinizi vermeniz gereken konu kalitenin yanı sıra dayanıklılıktır. Ve tabii ki stilinizle uyum…

 

İşte zamana ve modaya yenik düşmeksizin birer klasik mertebesine ulaşmış; mutlaka yatırım yapmanız gereken 7 mont…

 

30’LARINDA BİR ERKEK NASIL GİYİNMELİ

19 Ekim 2018

Yirmili yaşlarınız kim olduğunuzu keşfetmekle veya olmak istediğiniz kişiye ulaşmakla ilgili. Ancak söz konusu otuzlu yaşlar olduğunda işlerin biraz daha ciddiye bindiğini söyleyebiliriz. Zira siz artık bir kariyer adamı/eş/baba olmuşsunuzdur. Ve tüm bu farklı kimlikleri tek bir gardıropta toplamanız gerekir.

 

Bir yandan, daha fazla kazancınız ve saygı duyulacak bir gardırobunuz vardır. Diğer yandan, ev kredisi, çocuklar derken orta yaş krizine ha girdiniz ha gireceksiniz. Yine de ilki olmadan ikincisi olmuyor; bu da sizi stil ve sorumluluk sahibi bir erkek yapıyor.

 

İşte 30’lu yaşlar için stil kuralları…

 

 

GARDIROBUNUZDAKİ PARÇALARI DOĞRU EŞLEŞTİRME REHBERİ

19 Ekim 2018

Gardırobundaki kıyafetlerden maksimum fayda sağlamak isteyen erkeklerin düsturu; birbirinden ayrı parçaları doğru eşleştirmek. Bu yöntem hem kıyafetlerinize her zaman yeni bir görünüm kazandırır hem de kombin oluştururken size daha özgür bir oyun alanı sağlar.

Yine de iki ayrı parçayı -henüz- bir araya getiremeyen erkekler için en iyi renk ve kumaş eşleşmelerini sıraladık. İşte şıklık garantili gardırobunuzdaki farklı parçaları doğru eşleştirme rehberi…

 

Lacivert Ceket ve Bej/Haki Pantolon

Tartışmasız en garanti kombin şekli lacivert ceketinizin altına bej pantolon veya chino ile yaratılır. Kış ayları kadar yaz aylarında da etkili olan bu görünüm, ofis ve hafta sonu şıklığı için idealdir.

 

GARDIROBUNUZDA BAHAR TEMİZLİĞİ

17 Ekim 2018

 Tebrikler, kış mevsiminin üstesinden geldiniz. Eğer kat kat giyinmemenin nasıl bir his olduğunu unuttuysanız, derin bir nefes alın zira şimdi hafifleme zamanı. Tabii ki havaların ısınmasıyla gardırobunuzdaki fazlalıklardan da kurtulmanın tam sırası.

AĞIRLIK ÇALIŞMANIN KARDİYODAN DAHA İYİ OLDUĞUNU GÖSTEREN 4 NEDEN

17 Ekim 2018

Yaygın kanı, eğer kilo vermek istiyorsanız kardiyoya ağırlık vermeniz yönünde. Eğer kas yapmak istiyorsanız da ağırlık kaldırırsınız.

Bu kanının bir kısmının doğruluk payı var; kardiyo yağ yakımını hızlandırır ve egzersiz esnasında kas yapmak için direnç sağlar. Ancak ağırlık kaldırmak da yağ yakmanızı sağlar, duruşunuzu düzeltir ve gücünüzü artırır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.