Hatemoğlu Blog

Düğününüz için mükemmel takım elbiseyi veya smokini seçmek için pek çok detayı gözden geçiyor olabilirsiniz. Düğün gününüzde mükemmel görünmek istiyorsanız takım elbiseden gömleğe, ayakkabıdan cep mendiline ve kravata kadar her detayı incelikle düşünmeniz gerekir.

Her erkeğin vücudu, farklı orantılara sahip olduğundan takım elbiseler fiziksel özelliklere göre kolayca uyarlanabilir şekilde üretilir. Tanım olarak drop; göğsün yarı ölçüsü ile belin yarı ölçüsü arasındaki farkı temsil eden bir hesaplama sistemidir.

Erkek giyiminde şık ve stil sahibi olmak için takım elbise mi giyilmesi yoksa rahat bir kombin mi yapılması gerektiği en fazla merak edilen konular arasında yer alır. Bu yazımız ile sizin için bu anlamda tercihin daha kolay olmasını sağlıyoruz. 

Erkek giyiminde 100 yıldır kalitenin adı olmayı başaran Hatemoğlu centilmen erkeklerin şıklığına şıklık katacak kıyafetler üretmeye devam ediyor. Hatemoğlu ile yeni nesil centilmenlik sadece davranışlarla değil aynı zamanda kıyafetler ile de ortaya koyulabiliyor.

Hediye vermek insanlara sevildiklerini ve özel olduklarını hissettirmenin en güzel yoludur. Hazırladığımız bu yazı da erkeklere özel hediye fikirleri bulabilirsiniz. Böylece sizin için önemli olan erkeğe onu mutlu edecek olan hediyeyi alabilirsiniz.

Düğün, erkek ve kadının hayatlarını bir ömür boyu birlikte olmak üzere birleştirdikleri önemli gündür. Damatlık seçiminde gelinle uyumlu olmak kadar aynı zamanda düğünün konseptine de dikkat edilmelidir.

Gittiğiniz her ortamda bakışları üzerinizde toplamak için doğru kombin yapmaya önem veriyorsunuz. Öyleyse konser modası rehberi yazımızı dikkatle okuyarak ilham alabilirsiniz.

Her şeyden önce iş görüşmesine giderken yapacağınız kombin profesyonelliğinizi ortaya koyarken aynı zamanda zarafetinizi de göstermelidir.

İlişkilerini bir ileri aşamaya taşımak isteyen çiftler için önemli adımlardan birisi aile ile tanışmaktır. Bu tanışma, aile ile tanışacak olan taraf için stres dolu bir zaman dilimi oluşturur.

Bu blog yazısında, siyah gömleğinizi nasıl kombinleyeceğinize dair bazı öneriler sunacağız. Bir siyah gömlek giyerken, en önemli şey kontrast yaratmaktır.

1 2 3 .... 8 9 10
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.