NASIL DAHA İLGİ ÇEKİCİ BİR ERKEK OLABİLİRSİNİZ?

10 Ocak 2019
NASIL DAHA İLGİ ÇEKİCİ BİR ERKEK OLABİLİRSİNİZ?

Dünya dönmeye devam ediyor ve erkekler olarak biz iyileşmekten, gelişmekten ve daha iyi bir dünya yaratabilmek için denemekten vazgeçmiyoruz. Ayrıca zamanımızın önemli bir kısmını şimdikinden daha ilgi çekici olmaya yönelmekle geçiriyoruz.

 

Peki bu çok basitmiş gibi görünen süreçte hangi adımları izlememiz bizi doğru sonuca götürür, sizin için listeledik. İşte daha ilgi çekici bir erkek olmak için izlemeniz gereken adımlar…

Normalde İstemeyeceğiniz Bir Yemek Sipariş Edin

Üşenip ekmek arasına cheddar peynir koyduğunuz sandviçleri yemeyi artık bırakın. Onun yerine farklı ve aromatik bir peynir deneyin. Bir süre sonra damak zevkinizin kuvvetlendiğine ve seçimler yapmaya başladığına tanık olacaksınız.

 

Okuyun Okuyun Okuyun

Kitap rafları, okul kitapları, kitapçılar, şiir kitapları. Evet, kelimenin tam anlamıyla kitaplar her yerde. Ve en vahim durumda olanımız bile hayatında en azından birkaç klasik okumuştur. Bu anlamda kendinize kızmayı bırakın ve kitap okumaya başlayın. Bu sayede kelime dağarcığınız gelişir ve olaylara daha analitik yaklaşma becerisi elde edersiniz.

 

Farklı Türde Müzikler Dinleyin

Genel bir kuraldır, insanlar kendilerine hayatlarının daha basit olduğu dönemleri anımsattığı için eski müzik alışkanlıklarını bırakamaz. Siz bu kalıbı yıkın ve yeni seslere hayatınızda yer açın.

 

Hayatınızı Fazla Paylaşmayın

İnternet hakkında her şey iyi hoş ancak bizi evrensel bir narsizme sürüklediği de bir gerçek. Siz bir adım geride durun. Zaman zaman kendinize meydan okuyun ve örneğin yemek yerken Instagram’a bakmayın. Kendinizi bu dünyadan tamamen soyutlamanızdan bahsetmiyoruz; sadece ölçüyü yeniden ayarlamanızda fayda var.

 

İlginç Hobiler Edinin

Hobi dendiğinde yanlış bir algı var; sinemaya gitmek, tatile çıkmak, kestirmek, kendinize sandviç hazırlamak birer hobi değildir. Bunlar daha ziyade dikkat dağıtıcılardır.

 

Bir hobi, diğer yandan. üzerinde kafa yorduğunuz, vakit ve çaba harcadığınız ve sonunda kendinizi geliştirdiğiniz ilgiler alanıdır. Eğer yaratıcı yanınızı geliştirmek istiyorsanız resim veya yaratıcı yazarlık gibi tazeleyici ve ufuk açıcı şeyler deneyin.

 

Tarzınızı Bulun ve Ona Sadık Kalın

İlginçtir ki, modanın sürekli değişen yönü sizin aleyhinize işliyor gibi görünebilir. Ancak bildiğimiz bir şey var ki sezonlar geçtikçe trendler değişse de stil sabit kalır. Size düşen zaman içinde oluşturduğunuz stili trendlere adapte etmek ve onun kalıcı olmasını sağlamaktır.

 

Yapmak İstediğiniz Şeylerin Bir Listesini Yapın (Ve Bunları Yapın)

Zaman içinde kulağınıza yeni felsefik bakış açıları ve ‘pozitif görselleştirme’ hakkında şeyler çalınıyor olabilir. İşin özü ise son derece basit; göz gördüğüne inanır.

 

Siz de çok geç olmadan hayatta yapmak istediklerinizi bir liste haline getirin ve onu görünür bir yere asın. Listedekileri yaptıkça üzerini çizin. Motivasyonunuzun ne kadar arttığına siz bile şaşıracaksınız.

 

Mümkün Olduğunca Dünyayı Görün

Kendinizi geliştirmenin belki de en etkili yollarından biri kendinizden farklı olan yerlere gitmekten geçer. Farklı kültürlerle tanışmak, farklı yaşantıları paylaşmak ve farklı gün batımları deneyimlemek ufkunuzu genişletecektir.

 

Denenmiş Olana Takılı Kalmayın

Birçok araştırma uzun boylu insanların kısa boylulara göre risk almaya daha yatkın olduğunu söyler. Ve genel olarak, risk alan insanlar almayanlara göre daha mutludur. Biz ikinci önermenin akla daha yatkın olduğunu düşünüyoruz.

 

Sonuç olarak, hayat koşullarını kendiniz adına daha iyi hale dönüştürmek için bazı şeylerden vazgeçme cesaretini göstermekten çekinmeyin.

 

Bir İmza Aksesuar Edinin

Kendinize, stilinizle uyumlu birkaç aksesuar alın. Bu zevkli bir saat veya şık bir kemer olabilir. Burada kuru kafalı yüzüklerden değil; size kendinizi tanımlama şansı verecek parçalardan bahsediyoruz.

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.