sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Filtre
4'lü 3'lü
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Güneş Gözlüğü

Neredeyse her mevsimde ihtiyaç duyulan ve özellikle araba kullanan erkekler tarafından yoğun olarak tercih edilen güneş gözlüğü modelleri, Hatemoğlu’nun özel koleksiyonunda özel UV filtreleri ve modern tasarımları ile satışa sunuluyor. Gözlük seçiminde özellikle yüz tipinin ve yüz büyüklüğünün detaylıca incelenmesi ve bu faktörlere bağlı olarak ideal bir gözlük çerçevesinin bulunması çok önemli. Hatemoğlu, farklı yüz tiplerine sahip olan herkese hitap edebilmek maksadı ile, birbirinden farklı stillerde çok sayıda güneş gözlüğü üretiyor. Erkek güneş gözlüğü kategorisinde bulunan farklı gözlük modelleri arasında en çok tercih edilenlerden biri ise, maskülen stili ile kemik gözlükler.

Güneş gözlüğü erkek kategorisinin çok satanları kemik gözlükler, yüz hatlarınızın sert kıvrımlarının altını çizerek daha çarpıcı ve etkileyici bakışlara sahip olmanıza olanak tanıyor. Seçtiğiniz gözlük modeli, size bir aura, bir stil katıyor. Bu stili seçtiğiniz diğer tekstil materyalleri ile bir araya getirmek de sizin için önemli olacaktır. Hatemoğlu gömlek koleksiyonu içerisinde bulunan slim fit gömlek modelleri, koyu renkli polo tişört modelleri, kemik gözlük çerçeveleri ile yarattığınız tarza özgün bir aura katmanıza yardımcı olacak.

Hatemoğlu erkek gözlük modelleri, özel ve kaliteli materyaller kullanılarak özel bir işçilik ile üretiliyor. Bu durum satın aldığınız ürünleri uzun süre boyunca sorun yaşamadan kullanmanıza olanak tanıyor. Ayrıca, yüksek cam kalitesi, güneşin zararlı etkilerine karşı gözünüzü yüzde 100 oranında korurken, güneşli günlerdeki görüş mesafenizi arttırarak gün içerisindeki konforunuzu yükseltiyor.

Güneş Gözlüğü Modelleri

Erkek güneş gözlüğü modelleri, özellikle çerçeve yapıları bakımından ve camlarının şekil ve boyutları bakımından birbirinden ayrılabiliyor.

Yuvarlak Güneş Gözlüğü Erkek

Yüz tipiniz ve yüz hatlarınıza kazandırmak istediğiniz auraya göre seçmeniz gereken güneş gözlüğü görünümü de değişebilir. Yuvarlak güneş gözlüğü, genellikle vintage bir stile sahip olan erkekler tarafından sıklıkla tercih edilir. İnce çerçeveleri ve büyük boyutlu camları ile dikkat çeken bu gözlüklerin gözlük zinciri gibi diğer vintage aksesuarlarla kombinlenmesi de mümkündür.

Dikdörtgen Güneş Gözlüğü Erkek

Genel olarak yuvarlak bir yüze sahip olan erkekler, yüz şekillerine daha kenarlı ve sert bir görünüm kazandırmak ve maskülen stili pekiştirmek için dikdörtgen ya da geometrik formlu diğer gözlük modellerini tercih edebilirler. Hatemoğlu farkı ile en kaliteli erkek güneş gözlüğü modellerine ulaşmak için ilgili kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Damla Güneş Gözlüğü Erkek

Eğer kare bir yüz şekline sahipseniz, yüzünüzün hatlarını biraz yumuşatmak ve özellikle Hatemoğlu jean pantolonlarla yaptığınız spor kombinlerde cool bir hava yaratabilmek için oval yapılı ve damla yapılı güneş gözlüğü seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Detaylı şekilde ürün alternatiflerine bakmak ve güneş gözlüğü erkek fiyatları araştırması yapmak için güneş gözlüğü kategorisine göz atın!

Büyük Çerçeveli Güneş Gözlüğü Erkek

Özellikle alt yüz kemikleri kalp şeklinde bir görünüme sahip olan erkeklerin genel olarak geniş bir alın bölgeleri olur. Yüzün bu geniş yapısını nötralize edebilmek adına, örtücülüğü yüksek olan erkek büyük çerçeveli gözlük modellerini tercih edebilirsiniz. Bizler, Hatemoğlu olarak, birbirinden farklı çerçeve ve cam dizaynlarına sahip olan gözlük modellerini en kaliteli materyaller ile üretiyor, göz sağlığınızı ve stilinizi önemsiyoruz.

Erkek Güneş Gözlüğü Fiyatları

Kaliteden ödün vermeden ulaşılabilir ürünler sunan Hatemoğlu’nun erkek güneş gözlüğü koleksiyonuna bakarak ürün alternatiflerini gözden geçirebilirsiniz. Erkek gözlük fiyatları araştırmanızda daha uygun aralıklara rastlamak için Hatemoğlu kampanya dönemlerini takip edebilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.