sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Filtre
4'lü 3'lü
Toplam 21 ürün görüntüleniyor.
Toplam 21 ürün görüntüleniyor.

Kemer & Çanta & Cüzdan

Hatemoğlu kemer çanta ve cüzdan modelleri, erkeklerin kombinlerine renk katmak ve kaliteli bir stil yaratmak için en çok tercih ettikleri aksesuarları oluşturmaktadır. Her bir kategori, doğru ürünler ile bir araya getirildiğinde, bakımlı, özenli ve şık bir görünüm oluşturmanızı sağlayacak.

Hatemoğlu Kemer Erkek Modelleri

Erkek kemer modelleri içerisinde pantolon askısından pantolon zincirine kadar birbirinden farklı çok sayıda aksesuarı sizlere sunuyoruz. Ürünlerimizin büyük çoğunluğu deri kemer seçenekleri oluşturuyor. Uzun ömürlü bir kullanım vaat eden deri materyalini ürünlerimizde kullanarak, size konforlu bir deneyim yaşatmayı önemsiyoruz. Erkek deri kemer ürünlerimizde her yaştan, stilden ve bedenden erkeğe hitap etmeyi amaçlıyoruz.

Hatemoğlu deri erkek kemer modelleri, büyük beden kemer, gümüş tokalı kemer, ince kemer, kalın kemer gibi çok sayıda çeşidi barındırıyor. Aynı zamanda, spor kemer, örgü kemer gibi birbirinden farklı ürün seçenekleri, farklı pantolon kombinlerinizde kullanmak üzere ihtiyacınız olan tüm kemer stillerini tek çatıda bulmanıza olanak tanıyor!

Daha klasik olan kombinlerinizde, takım elbise kombinlerinizde ve rugan ayakkabı kullandığınız günlerde değerlendirmek üzere takım elbise kemeri ürünlerimize ve rugan kemer erkek ürünlerimize de göz atmayı unutmayın. Üstelik bordo rugan kemer erkek ya da siyah rugan kemer gibi ek seçenekler sayesinde, kendi gardırobunuza uygun olan rengi kolayca bulabilecek ve satın alabileceksiniz.

Hatemoğlu Erkek Cüzdan Modelleri

Cüzdan, bir erkeğin kendi stili ile kıyafetlerine verdiği önemi en kolay şekilde ifade etmesini sağlayacak fonksiyonel aksesuarlardan bir tanesidir. Cüzdanları kullanım amacınız ve alışkanlıklarınız doğrultusunda, Hatemoğlu kartlık cüzdan, kartvizitlik cüzdan ya da erkek mini cüzdan ürünlerini tercih edebilirsiniz. İçi daha geniş hacme sahip olan erkek cüzdan modellerini de sizlere sunuyoruz. Cüzdan erkek ürünlerimizde hakiki deri materyali kullanmayı önemsiyoruz. Bu sayede ürünlerin kaliteli ilk bakışta çarpıcı şekilde belli oluyor, üstelik ürün uzun süre kullanıma dayanıklı olduğunu için yıllarca sizin ayrılmaz bir parçanız haline geliyor. Kıyafet kombinlerinizde erkek deri cüzdan ve cüzdan modellerimiz ile kendi imzanızı oluşturun ve aynı imza ile akıllarda kalın.

Erkek cüzdan modellerinin uzun ömürlü olması için, saklama ve bakım koşullarına ekstra olarak dikkat edilmesi son derece önemlidir. Özellikle deri ürünlerin maksimum oranda uzun ömürlü kullanımını sağlamak, ürünleri ıslak mendille temizlemeyi, farklı dokularla bir arada saklamamayı ve ürünleri sıcakta bırakmamayı gerektirmektedir. Tüm bunlara dikkat ederek, aldığınız ürünü uzun süre boyunca kolayca muhafaza edebilirsiniz.

Hatemoğlu Çanta Erkek Modelleri

Çanta sınıfında siyah erkek çanta modelleri, Hatemoğlu müşterilerinin en çok tercih ettiği kategoriler arasında. Hem fonksiyonel hem de şık görünümleri ile gündelik yaşamda da iş yaşamınızda da kombinlerinize hareketlilik katacak erkek çanta modellerini hemen inceleyin. Hem sırt çantası erkek alt kategorisindeki ürünlerimiz ile, hem de laptop gibi iş gereçlerinizi kolayca taşımanızı sağlayacak diğer siyah çanta modelleri ile siz de görünümünüze tarzınızı katın.

Renk konusunda çeşitliliğe mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Gündelik hayatta kullanılan kombinlerde de, takım elbise kombinlerinde de, taba çanta modelleri aradığınız şık ve özenli görünümü yaratmak konusunda çok başarılı olabiliyor.

Farklı yaşlarda spor stile sahip olan erkeklerin ise ilk tercihi kuşkusuz sırt çantası. Erkek sırt çantası kategorisinde Hatemoğlu jean ve Hatemoğlu tişört modelleri ile mükemmel uyum sağlayacak olan ürünlerimizi incelemeyi satın unutmayın. Sırt çantası erkek kategorisi, hem gündelik hayatınızda hafif materyalleri taşımak, hem de uzun seyahatlerinizde gerekli eşyalarınızı yanınızda bulundurmak için en fonksiyonel ve kaliteli yardımcınız olacak.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.