BURÇLARA GÖRE STİL ÖNERİLERİ: OĞLAK BURCU

17 Ekim 2018
BURÇLARA GÖRE STİL ÖNERİLERİ: OĞLAK BURCU

Eğer 22 Aralık-20 Ocak tarihleri arasında doğduysanız, siz Oğlak burcu ailesindensiniz demektir. Oğlak, zodyak kuşağının onuncu burcudur. Toprak grubudur. Oğlak burçları kuşağının en istikrarlı ve ciddilerinden biridir.

Oğlak burcu erkeğinin en belirgin karakteristik özelliklerinin başında herhangi bir durumun üzerine, kendilerine olan sınırsız güvenleri ile gitmelerini sayabiliriz. Bu sebepten ötürü bu erkeklere yaklaşmak da zordur. Sessiz, sakin, ılımlı ancak bir o kadar da güçlü olan Oğlak burcu erkekleri içlerine kapanık gibi görünseler de bu durum kendilerini güvende hissetikleri zaman tersine döner.

Oğlak burçları, doğuştan koruyucudur. Gerçek bir baba figürüne sahip olan bu erkekler, tam donanımlı birer otoritedirler. Bazen çok inatçı olabilirler ve aldıkları kararların sorgulanmasına çok kızarlar.

Oğlak erkeklerinin en dikkat ettikleri konular arasında birinci sırayı iş ve para, ikinci sırayı ise aşk hayatı almaktadır. Gezmeyi ve kendini geliştirmeyi seven Oğlak burcu erkekleri doğrucu olmaktan hoşlanır, yalana gelemez. İş hayatlarıyla ilgili hobiler edinmek en çok sevdikleri şeyler arasında yer alır.

Oğlak burcu erkeğinin en belirgin fiziksel özellikleri yakışıklı, uzun boylu ve kuvvetli olmalarıdır. Burçları gereği zaten yakışıklı olan Oğlak burcu erkekleri bu özelliklerine şık giyimlerini de ekledikleri zaman kadınların aradığı bir tip haline gelebilir. Giyimde kalite, Oğlak burcu erkekleri için son derece önemlidir. Daha çok neo-klasik ve post-modern şıklığı yansıtan kombinler oluşturmayı tercih ederler. Kumaş tercihini pamuklu veya yünlü doğal dokuma kumaşlardan yana yapan bu erkeklerin parfüm tercihi ise klasiklerden yanadır.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.