Adam Gallagher’ın Giyim Tarzı Hakkında Her Şey

29 Temmuz 2020
Adam Gallagher’ın Giyim Tarzı Hakkında Her Şey

28 yaşındaki New York’lu moda bloggerı ve YouTuber Adam Gallagher, tarzıyla tüm dünyayı kasıp kavuruyor. Adam Gallagher, 17 yaşında kurduğu “I Am Galla” isimli blogu ile, erkek modası, yaşam tarzı ve gezi gibi konulara odaklanmıştır. Halen daha bu konulardaki ilgisini sürdürmekte olan Adam Gallagher, göz alıcı tarzıyla dünyanın dört bir yanından takipçiye sahip.  Dünyadaki erkeklere moda öncülüğü yapmakta olan Adam Gallagher’ın giyim ve yaşam tarzını Instagram hesabından inceleyebilirsiniz. Peki onu bu kadar özel yapan nedir ve siz de en az onun kadar şık nasıl olabilirsiniz? Tüm bu soruların cevapları için yazımıza göz atın.

 

 

1- Kendine Güveniyor ve Vücudunu Seviyor

 

Bir röportajında gençken çok zayıf olduğunu ve bundan hoşlanmadığını söyleyen Adam Gallagher, daha sonra vücudunu olduğu gibi kabul etmeyi öğrenmiş ve bir yöntem geliştirmiş; kendisiyle ilgili güzel şeylere odaklanmak. Bu sayede kendisini sevmeye başladığını ve özgüven kazandığını söylüyor. Giydiği her şeyi özgüvenle taşıdığı için ne giyerse giysin ona çok yakışıyor.

 

2- Vücuduna Uygun Parçalar Seçiyor

 

Giyimimizde en çok dikkat etmemiz gereken noktalardan biri de vücut tipimize uygun parçalar seçmektir. Herkesin vücut tipi doğal olarak farklıdır bu yüzden herkese yakışan kıyafet parçaları da değişmektedir. Tabii bu demek değil ki herkes sadece kendisine yakışan şekilde giyinmek zorunda. İsteyen herkes istediği her parçayı giyinmekte özgürdür fakat dış görünümde şıklığı yakalamak için bu da önemli noktalardan biridir. Adam Gallagher da kendi vücudunu olduğu haliyle kabul etse ve sevse de, onu çok iyi bir şekilde tanıyor ve parçalarını vücut tipine uygun olarak seçiyor, bu yüzden şıklığını hiçbir zaman kaybetmiyor.

 

 

3- İddialı Tarzları Denemekten Çekinmiyor

 

Adam Gallagher’ın dikkat çeken özelliklerinden biri ise erkek modasına dair “çılgın” veya “alışılmışın dışında” olarak sayılabilecek tarzları çekinmeden ve büyük bir özgüvenle deniyor olması. Örneğin, çoğu erkeğin kullanmayı tercih etmediği erkek çantalarını gayet rahat bir şekilde takıyor. Ya da farklı saç renklerini denemekten hiç çekinmiyor. Bir röportajında gri ombre denemek istediğini söyleyen Adam Gallagher, dış görünüşünde risk alma konusunda oldukça rahat. 

 

4- Tarzını Sınırlamıyor

 

Adam Gallagher’ın çoğumuzun sahip olduğu gibi belli bir tarzı yok. Hem spor, hem klasik, hem sokak tarzı, hepsini deneyimliyor. Dışarıda giyindiği kıyafetlere göz attığımızda, her türlü tarzı deneyimlediğini görebiliyoruz. Bu farklılıkları hem kıyafetlerinde hem de saçlarında da gözlemlediğimiz Adam Gallagher, kendisi de saç stilini ve kıyafet tarzını sıklıkla değiştirmeyi ve o günkü moduna göre giyinmeyi sevdiğini söylüyor. Her ne kadar modern moda trendlerinden ilham alsa da, James Dean ve Marlon Brando gibi klasiklerin giyim tarzını da kendisine örnek aldığını söylüyor. 

 

 

5- Modayı Takip Ediyor

 

Tabii tüm bunların yanında Adam Gallagher erkek modasını takip etmekten de geri kalmıyor. Moda haftalarına katılmaktan zevk alan Adam Gallagher, o yılın moda trendlerini kaçırmamaya özen gösteriyor ve denemekten çekinmiyor. Yukarıda belirttiğimiz gibi tek bir tarza takılı kalmayan Gallagher için moda trendlerini denemek çok eğlenceli çünkü o zaten giyiminde farklı şeyler denemeye her zaman açık.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.