Güncel

NASIL DAHA İLGİ ÇEKİCİ BİR ERKEK OLABİLİRSİNİZ?

10 Ocak 2019

Dünya dönmeye devam ediyor ve erkekler olarak biz iyileşmekten, gelişmekten ve daha iyi bir dünya yaratabilmek için denemekten vazgeçmiyoruz. Ayrıca zamanımızın önemli bir kısmını şimdikinden daha ilgi çekici olmaya yönelmekle geçiriyoruz.

 

Peki bu çok basitmiş gibi görünen süreçte hangi adımları izlememiz bizi doğru sonuca götürür, sizin için listeledik. İşte daha ilgi çekici bir erkek olmak için izlemeniz gereken adımlar…

 

 

YENİ YILA GİREBİLECEĞİNİZ 5 ALTERNATİF ŞEHİR ÖNERİSi

03 Aralık 2018

Valizinizi hazırlayın, yeni yılı bambaşka bir ülkede karşılamak isteyenler için önerilerimiz var. Hem de gerekçeleri ile…

 Eğer şanslıysanız, planlarınızı şu ana kadar kesinleştirmemiş olsanız dahi, birazdan bahsedeceğimiz şehirlerde sakin ve bir o kadar da heyecanlı vakit geçirebilirsiniz. Biz buna ‘saklı kalmış güzellik’ diyoruz; yeni yıl gibi büyük ve gösterişli bir etkinlik zamanında kimsenin aklına gelmeyecek dünyanın alternatif merkezleri…

ERKEKLER İÇİN GÖMLEK ÜTÜLEME REHBERİ

05 Kasım 2018

İyi bir ilk izlenimi buruşuk gömlek kadar hızlı mahvedebilecek çok az şey var. Kötü kokan nefes, belki. Kararsız el sıkışma. Sabah kahvaltınızdan sakalınızda kalanlar. İşte böyle bir dengeden bahsediyoruz. Evden bir kez dışarı adımınızı attığınızda ve dünyanın gözleri ütülenmemiş gömleğinize dikildiğinde, onu saklayacak hiçbir şey bulamazsınız.

 

İLK BULUŞMADA NASIL DAVRANMALISINIZ?

23 Ekim 2018

Evrensel olan bir şey var ki, o da ilk buluşmanın tuhaflığı. Hepimizin oyuna başlarken biraz tökezlediği düşünülürse; belki biraz yardıma ihtiyacımız vardır. Ne dersiniz?

 

Peki ilk buluşmayı çok da tuhaflaşmadan, başarıyla atlatmanın sırrı ne -hatta neler-?

 

GARDIROBUNUZDA BAHAR TEMİZLİĞİ

17 Ekim 2018

 Tebrikler, kış mevsiminin üstesinden geldiniz. Eğer kat kat giyinmemenin nasıl bir his olduğunu unuttuysanız, derin bir nefes alın zira şimdi hafifleme zamanı. Tabii ki havaların ısınmasıyla gardırobunuzdaki fazlalıklardan da kurtulmanın tam sırası.

BURÇLARA GÖRE STİL ÖNERİLERİ: OĞLAK BURCU

17 Ekim 2018

Eğer 22 Aralık-20 Ocak tarihleri arasında doğduysanız, siz Oğlak burcu ailesindensiniz demektir. Oğlak, zodyak kuşağının onuncu burcudur. Toprak grubudur. Oğlak burçları kuşağının en istikrarlı ve ciddilerinden biridir.

İYİ BİR İLK ETKİ İÇİN BEDEN DİLİ KULLANIM

17 Ekim 2018

Beden dili uzmanı India Ford’a göre iletişimin %93’ü sözel değil. Bu da sözlü anlatıma %7’lik bir dilim bırakıyor ki etkileyici olmak için aslında dilimizi değil bedenimizi kullanmamız gerektiği sonucu ortaya çıkıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.