Sıkça Sorulan Sorular

Tüm depomuz belirli aralıklarla dezenfekte edilmekte ve tüm çalışanlarımıza her gün ateş ölçümü yapılmakta, maske-eldiven sağlanmakta ve kullanımı kontrol edilmektedir.

Satınaldığınız üründeki mevcut kusurlar nedeni ile aynı beden ve aynı renk ile değişim sağlanabilmektedir. Harici olarak renk veya beden değişimi sağlanamamaktadır.İade etmek istediğiniz ürünleri içine sipariş no’nuzu da yazarak Yurtiçi Kargo aracılığıyla Müşteri Kodu "1039276719" ve "5083395715741" İade kodunu kullanarak ücretsiz olarak depomuza gönderebilirsiniz. Ayrıca 45 gün içinde ürünlerinizi giyilmemiş, etiketleri sökülmemiş, yıkanmamış ve üzerinde herhangi bir tadilat yapılmamış olarak mağazalarımızdan da değiştirebilirsiniz. Mağaza stoklarımız, fiyatlarımız ve kampanyalarımız hatemoglu.com’la farklılık gösterebilir. Sadece hatemoglu.com sitemizden yapılan alışverişlerin iadesi hatemoglu.com üzerinden yapılmaktadır. Mağazalardan alınan ürünlerin iade ve değişimleri yine mağazalarımızdan yapılmaktadır.

Siparişleriniz 3 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir.

0850 390 12 12 no’lu telefondan çağrı merkezimize ulaşabilir, yoğunluk olan durumlarda beklememek için taleplerinizi mh@hatemoglu.com mail adresine iletebilirsiniz.

Kargo ücretimiz 34,90 TL’dir. Pandemide de fiyatlarımız aynı olup değişikliklik yapılmamıştır.

Mağazadan teslim alma hizmetimiz bulunmamaktadır.

Hatemoglu.com üzerinden yaptığınız alışverişleri için mağazalarımızdan ücretsiz olarak tadilat hizmetin alabilirsiniz.

Şuan böyle bir hizmetimiz bulunmamaktadır.

Şuan böyle bir hizmetimiz bulunmamaktadır.

Şuan böyle bir hizmetimiz bulunmamaktadır.

Evet, UPS Kargo 2. Kez dağıtıma çıkmaktadır.

Üye olmadan da sipariş verebilirsiniz.

Ürün sayfalarında bulunan Beden Tablosu alanından yardım alabilirsiniz.

Üye Girişi bölümünden Şifremi Unuttum butonuna basarak yeni şifre talep edebilirsiniz.

Ürün fiyatlarına KDV dahildir.

Siparişiniz kargoya teslim edilmedi ise, mh@hatemoglu.com adresine mail atabilirsiniz.

Ürün çeşidine bağlı olarak pelür kağıda sarılarak veya jelatine konularak koli içinde gönderlimektedir.

Web sitemize kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra, sağ üst köşede bulunan “hesabım” menüsü altından “siparişlerim” kısmını seçerek siparişlerinizi görüntüleyebilirsiniz. Sipariş sürecinizdeki değişiklikler bu kısma yansıyacaktır.

Siparişleriniz 3 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir. Siparişinizin kargoya teslim edildiğini görmeniz halinde teslim zamanını kargo şirketiyle takip etmenizi rica ederiz.

Değiştirmek istediğiniz ürünleri içine sipariş no’nuzu da yazarak Yurtiçi Kargo aracılığıyla “5083395715741” kodunu kullanarak ücretsiz olarak depomuza gönderebilirsiniz.

Şuan böyle bir hizmetimiz bulunmamaktadır.

Ürün değişimlerinizi 45 gün içinde giyilmemiş, etiketleri sökülmemiş, yıkanmamış ve üzerinde herhangi bir tadilat yapılmamış olarak mağazalarımızdan değiştirebilirsiniz. Mağaza stoklarımız, fiyatlarımız ve kampanyalarımız hatemoglu.com’la farklılık gösterebilir.

Yuriçi kargo aracılığıyla Müşteri Kodu "1039276719" ve “5083395715741” iade kodunu kullanarak yaptığınız gönderimler ücretsizdir.

Siparişlerinizi 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Bankanıza bağlı olarak 3-7 iş günü içinde kartınıza ödeme altyapımızın ise ile “Iyzico” olarak yansımaktadır.

Sitemizdeki ürünler %100 orjinal ürünlerdir.

mh@hatemoglu.com adresine mail göndererek iptal talebinizi iletebilirsiniz.

Sepet aşamasındaki İNDİRİM KUPONU bölümüne kod yazıp kullanabilirsiniz.

Ödemeniz bizim tarafımızdan tek seferde iade edilir, ancak bankanız kartınıza taksitli yansıtabilir. Sadece hatemoglu.com sitemizden yapılan alışverişlerin iadesi hatemoglu.com üzerinden yapılmaktadır. Mağazalardan alınan ürünlerin iade ve değişimleri yine mağazalarımızdan yapılmaktadır.

Şuan böyle bir hizmetimiz bulunmamaktadır.

Oluşmuş siparişte değişiklik yapılamamaktadır.

Drop bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz: https://www.hatemoglu.com/kalip-beden-tablosu

Siparişleriniz UPS Kargo ile gönderilmektedir.

Evet paket üzerine not düşülerek yapılmaktadır.

Bölgenize en yakın şubeden ya da merkezden teslim alabilirsiniz.

Siparişinizi kargo görevlisinin önünde teslimat sırasında açarak ürünlerinizin durumunu kontrol etmeniz gerekmektedir. Bir sorun olması halinde kargo personeline tutanak tutturup, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Faturayla ilgili taleplerinizi mh@hatemoglu.com adresine mail atmanızı rica ederiz

UPS Kargo sitesi üzerinden kargo takip no’nuz ile sorgulayarak görebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri hattımızdan ya da mh@hatemoglu.com adresinden bize konuyu iletebilirsiniz.

UPS Kargo resmi tatillerde çalışmamaktadır.

Evet bulunmaktadır.

Toptan satışımız vardır. Bu konudaki talep ve sorularınız için bu adrese mail göndermenizi rica ederiz: ugurulucesme@hatemoglu.com.tr

Kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yaptıktan sonra “hesabım” menüsü altından “kişisel bilgilerim” kısmına giderek iletişim tercihlerinizi değiştirebilirsiniz.

Bu durum ürün bazında farklılık göstermektedir. Stoğunu sorgulamak istediğiniz ürünün stok kodunu mh@hatemoglu.com adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz

Mağaza stoklarımızla web sitesi stoklarımız farklılık gösterdiğinden her zaman aynı ürünler bulunmayabilir.

Mağazalarımızdaki ve web sitemizdeki kampanyalarımız farklılık gösterebildiğinden ürün fiyatları her zaman aynı olmayabilir.

Bu durum ürün bazında farklılık göstermektedir. Stoğunu sorgulamak istediğiniz ürünün stok kodunu mh@hatemoglu.com adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz.

Bu durum ürün bazında farklılık göstermektedir. Stoğunu sorgulamak istediğiniz ürünün stok kodunu mh@hatemoglu.com adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz.

Bazı kampanyalarımız aynı, bazıları farklı olabilmektedir

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.