erkek-aksesuar-yaka-cicegi-modelleri-1920x300.jpg (67 KB)

Erkek Yaka Çiçeği Modelleri

Ürünleri Filtrele
Ürünleri Sırala
  • Varsayılan Sıralama
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
Ürünleri Filtrele

24 Ürün Görüntüleniyor
Ürünleri Sırala
Toplam 24 ürün görüntüleniyor.

Yaka Çiçeği

Erkek giyim aksesuarlardan uzak bir tekstil alanı gibi görünse de, özellikle şık giyindiğiniz günlerde kullanacağınız yaka, kravat gibi detaylar, kombininizi sandığınızdan çok daha şık ve estetik gösterebilir. Özellikle düğün gibi özel kutlamalarda kullanılan yaka çiçeği, romantik ve vintage bir aurayı stilinizde taşımak için mükemmel bir ürün olabilir. Damat yaka çiçeği seçiminde, genellikle gelinin aksesuarlarından da ilham alınması ve ambiansın ortak bir renk paleti yaratması tercih edilir. Örneğin gelinin elindeki çiçek buketi ile damatlık yaka çiçeği benzer renklere sahip olabilir. Üstelik bu çiçeklerin dokusu da uyuştuğunda, kır düğünlerinden salon düğünlerine kadar her ortamda son derece ilgi çekici bir estetik görünüm yaratmış olacaksınız. Bizler Hatemoğlu olarak, en değerli günlerinizde yakanızda taşıyacağınız erkek yaka çiçeği ürünlerinde kaliteye ve elegant duruşa önem veriyoruz. Elegant görünüm, yaka çiçeği iğnesi ile yaka çiçeğinin kaliteli materyallerden yapılmasını gerektiriyor. Bunun için hem detaylı ve incelikli bir işçiliği hem de yüksek kaliteli malzemeleri kullanan Hatemoğlu, size ayrıcalıklı bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor.

Sağdıç Yaka Çiçeği

Düğünlerde yalnızca damatlar değil, sağdıçlar da yaka çiçeği kullanabilir. Özellikle kır düğünü konseptine sahip olan düğünlerde sağdıç yaka çiçeği sıklıkla kullanılır. Bazı düğünlerde, sağdıçın yaka çiçeği ile damatınkinin farklı olması tercih edilir. Hatemoğlu’ndaki birbirinden farklı boyut ve renk paletlerine sahip olan takım elbise yaka çiçeği seçenekleri arasından dilediğinizi seçebilir ve yaka çiçeği damat ya da sağdıç yaka çiçeği olarak kullanabilirsiniz.

Yaka Çiçeği Nerelerde Kullanılır?

Özel davetlerde, mezuniyet törenlerin ve özellikle de birer çift olarak katılacağınız balolarda smokin yaka çiçeği ürünlerini tercih edebilirsiniz. Hatemoğlu yaka çiçeği modelleri, son derece canlı ve estetik çiçekli motifleri, geometrik hatları ve renk alternatifleri ile dikkat çekmektedir. Damat yaka çiçeği modelleri arasından seçim yaparken, aşağıdaki faktörleri de dikkate almanızı öneririz:
  1. 1- Düğün ya da gideceğiniz davet hangi mevsimde organize ediliyor? Örneğin eğer yaz ayında düzenlenen bir etkinliğe gidiyorsanız, Hatemoğlu damat yaka çiçeği online satış sayfası üzerinden hasır materyali kullanılarak tasarlanan özgün yaka çiçeklerini satın alabilirsiniz. Eğer kış aylarında düzenlenen bir baloya gidiyorsanız, damat yaka çiçeği satın al seçenekleri arasından taş detaylarına sahip olan, saten kumaşa sahip ürünleri tercih edebilirsiniz.
  2. 2- Damat yaka çiçeği satış seçenekleri arasından bir tercih yaparken, takım elbisenizin rengini, takım elbisenizde kullandığınız kravat ya da papyonun rengini dikkate almanızı tavsiye ederiz. Elit ve elegant bir kombinin en önemli özelliklerinden biri, renk akışının pürüzsüz şekilde baştan aşağı devam etmesidir. Kravat iğnesi, kol düğmeleri, yaka iğnesi, mendil gibi detayların tamamı birbirini tamamlayacak özellikle, renkte ve dokuda olmalıdır.

Gömlek Yaka Çiçeği Nasıl Takılır?

Gömleğiniz ya da takımınız üzerine yaka çiçeğiniz sabitlerken çiçeğin arkasındaki iğneden yardım alın. En estetik görünüm için, ürünü yerleştirirken birinden yardım isteyebilirsiniz.

Yaka Çiçeği Nereden Alınır?

Erkek aksesuar ürünlerinin kaliteli bir işçilik ile üretilmiş versiyonlarını bulmak biraz zor olabiliyor. Özel bir işçilik ve özgün bir dizayn gerektiren yaka çiçeği gibi aksesuar ürünlerinin ise, kalitesiz olması, yarattığınız tüm ambiansın bir anda bozulmasına sebep olabilir. Bu yüzden bizler Hatemoğlu olarak, hem mağazalarımızda hem de online satış gerçekleştirdiğimiz web sitemizde, exlusive ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Ürünlerimizi satın alırken, Hatemoğlu takım elbise, Hatemoğlu kol düğmesi, Hatemoğlu kol düğmesi kravat set gibi seçenekleri de inceleyin. Bu sayede tek bir elden çıkan kalitesi yüksek ürünleri üzerinizde taşırken kendinizi özel hissedeceksiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.