sadsad x
asdasd
Ürünleri Filtrele
Ürünleri Sırala
  • Varsayılan Sıralama
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Puana Göre
Ürünleri Filtrele

Pötikare Gömlek

4 Ürün Görüntüleniyor
Ürünleri Sırala
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Pötikare gömlek

Desensiz gömlekleri kullanmayı pek sevmeyen ve kombinine hareket katmak isteyenler için sade fakat özgün çok sayıda pötikare gömlek modeli ile karşınızdayız. Özellikle takımlarla ya da diğer şık kombinlerle mükemmel görünen pötikare gömlekler, farklı kalıp, renk ve modellerde tercih ediliyor. Pötikare desenli gömlek modellerinin en önemli özellikleri, kumaş üzerindeki desenin son derece küçük kareciklerden oluşması. Bu kareler son derece küçüktür ve bundan dolayı uzaktan bakan biri gömeğinizi desensiz sanabilir. Fakat yakınlaştıkça kombininize hareketlilik ve modernlik kattığı fark edilen pötikare desenler sizi diğerlerinden farklı kılar.

Pötikare gömleklerde nasıl bir stile sahip olmak istediğinizi siz seçin. Dilerseniz kısa kollu gömlek modelleri ile casual stilinize konfor ekleyin. Dilerseniz ise slim fit uzun kollu gömlek modellerimiz ile kumaş ve kot pantolonlarınızı bir araya getirin. Genellikle koyu renkler daha sportif bir auraya sahip olurken, açık renkliler iş yeri gibi resmi ortamlar için birebirdir.

Pötikare Gömlek Seçiminde Nelere Dikkat Etmeliyim?

Pötikare gömlek seçiminizde oldukça dikkat etmeniz gereken ilk şey şu: Eğer kare desenlerinin görünür ve dikkat çekici olmasını istiyorsanız, kontrast oranı yüksek renklerin bir araya getirildiği modelleri tercih etmelisiniz. Örneğin mavi beyaz karelerin bulunduğu bir gömlek tasarımında ürünün kendine özgü stili çok daha fazla öne çıkacaktır. Açık renk bir kumaş üzerine eklenen koyu renk çizgilerden oluşan pötikare daha sade bir görünüm oluştururken, koyu renk kumaş üzerine eklenen açık çizgilerden oluşan pötikare daha göz alıcıdır.

Hatemoğlu spor gömlek seçenekleri arasından bir tercih yapmak istiyorsanız bunlar arasından ikinci seçeneği tercih etmek sizin için mantıklı olacaktır. Fakat damatlık gömlek arıyorsanız ve saten kumaş üzerindeki kareli deseni ile etkileyici duran bir model bulmak istiyorsanız, birinci seçenek kesinlikle daha uygun!   

Pötikare gömlek modellerinin nasıl bir görünüm oluşturacağı biraz da kumaşına bağlı. Örneğin armürlü gömlek modelleri farklı ve özgün dokuları ile size gündelik hayatta konfor, sportif bir görünüm ve pratik bir kullanım sağlayacaklar. Doğru duydunuz, pratik bir kullanım: çünkü pötikare desenine sahip armürlü bir kumaş kullandığınızda bu kumaşın kırışmasının çok daha zor olduğunu hemen fark edeceksiniz!

Pötikare Gömlekler ile Şık Kombinler

Doğru ayakkabılar, doğru pantolonlar, doğru aksesuar ve detaylar ile bir araya geldiğinde her gömlek söz konusu kombinin star parçası haline gelir. Görünüm olarak kareli ekose gömlek modellerine benzeyen fakat onlardan daha minimal bir stile sahip olan potikare gömlekler de star parça olmaya çoktan hazır. Sade bir kot pantolon, maskülen bir kalıba sahip spor ayakkabılar ve regular fit bir potikare gömleği bir arada hayal edin.

Ayrıca, slim fit gömlek, kumaş pantolon ve bir yeleği de bir arada hayal edebilirsiniz. Birinci kombin gündelik yaşamda mükemmel görünürken, ikinci kombin iş hayatında tüm gözlerin sizin üzerinizde olmasını sağlayacak. İşte bu kadar basit!

Erkek Potikare Gömlek Fiyatları

Gardırobunuzu uygun fiyatlara dizmek mi istiyorsunuz? Hatemoğlu en kaliteli kumaşlar ile işçilik stillerini bir araya getirirken bunları ulaşılabilir kılmaya özen gösteriyor. Hatemoğlu e-posta aboneliğinizi hemen başlatırsanız, dönemsel kampanya ve promosyonlarımız hakkında detaylı bilgi alma şansına sahip olacaksınız. Bu durum ise çok kısa süre içerisinde çok yüksek oranda avantaj elde etmenizi sağlayacak: En yüksek ve uzun ömürlü gömlekleri son derece uygun fiyatlar karşılığında satın alabileceksiniz. Daha fazla bilgi ve alternatif için kategorimizi incelemeyi unutmayın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.