indirim-bandı-1920.jpg (53 KB)

 MEZUNİYET KIYAFETİ ÖNERİLERİ!


mezuniyet.jpg (388 KB)

mezuniyet 1.jpg (119 KB)    mezuniyet 2.jpg (123 KB)    mezuniyet 3.jpg (80 KB)

mezuniyet 4.jpg (140 KB)    mezuniyet 6.jpg (126 KB)    mezuniyet 5.jpg (162 KB)MEZUNİYET BALOSUNDA ‘COOL’ GÖRÜNMENİZİ SAĞLAYACAK TÜYOLAR

 

Nasıl ki bahar mevsimsel bir geçiş dönemi ise mezuniyet de ergenlikten yetişkinliğe bir geçiş evresidir. Bu evreyi üzerinize oturmayan kiralık takım elbiseler, küt burunlu ayakkabılar ve modası geçmiş kravatlarla atlatmak yerine önerilerimize kulak vermenizde fayda var.

 

Mezuniyet balosunda ‘cool’ görünmek roket bilimi değil; doğru takım elbise, gömlek ve ayakkabılar ile penguen sürüsünün içinden şıklıkla sıyrılabileceğiniz bir aşama. Ancak sneaker veya tişört giymenin sizi ‘farklı’ kılmayacağını aklınızdan çıkarmamanızda fayda var. Mevzu vücudunuza oturan, doğru renkte seçilmiş, doğru aksesuarlarla tamamlanmış bir görünüm yakalamak. Bunun tüyoları ise aşağıda…

 

Siyah takım elbiselerin siyah ayakkabı ve beyaz gömlekle kombinlendiği görünümlerden sıkıldıysanız, yine de mezuniyet balonuz için bir kıyafet zorunluluğunuz varsa renk seçiminizi mavi veya lacivertten yana kullanabilirsiniz. Görünümünüzü kişiselleştirmek içinse -ki bu ‘cool’ duruşun kurallarının başında gelir- aksesuarlarınızı bordo renkte olanlardan seçebilirsiniz.

 

Eğer siyah giyinmeniz için katı kurallar varsa size önerimiz takım elbisenizi seçerken sizi en fit gösteren modellere yönelmeniz ve aksesuarlarınızı desenli olanlardan yana seçmeniz. Bu sayede hem şıklığınızı garantileyebilir hem de monoton olmaktan kurtulabilirsiniz.

 

Mezuniyet balosu gibi anılarınızda iz bırakacak etkinlikler için aklınızdan çıkarmamanız gereken şey, etkileyici parçalarla zamansız bir stil oluşturmak olmalı. Mezuniyet balonuzda ‘cool’ görünmek içinse, belirlenen kıyafet kurallarını yıkmadan ve fakat onlara kendi yorumunuzu katarak sınırları genişletecek şekilde hareket etmelisiniz. Herkes takım elbisenin altına sneaker giymeyi akıl edebilir; siz bu kombini bir de kravat iğnesi veya güneş gözlüğü ile kişiselleştirecek seçimleri yapacak kişi olmalısınız.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.