sadsad x
asdasd
Hatemoğlu Blog

Havaların soğuması ile birlikte ceket, mont gibi dış giyime talepler artış göstermiştir. Kış sezonunun vazgeçilmez parçası olan montlar, bu sezonda da yeni ve trend tasarımları ile alıcının karşısına çıkmaktadır.

Moda dünyasında genellikle büyük beden giyim çalışmaları sınırlıdır. Büyük beden kişiler için genellikle belirli kıyafet kalıpları belirlenmiş ve giyim tasarımları o kalıpların dışında çıkmazdı. 

Erkek takım elbise, erkek kıyafetleri arasında en önemli giyimlerden biridir. Geçmiş zamanlardan bu yana, takım elbisenin formları değişse de kullanım amaçları ve erkek giyimin olmazsa olmazı olarak değişmemiştir.

Modanın ve kıyafetin olmazsa olmazlarından olan desenler, özellikle son zamanlarda erkek giyim modası için vazgeçilmez bir hale gelmiştir. Çoğunlukla tek tip tarzda üretilen desenlerin yerini, kişilikleri yansıtan, renkli desenler almıştır.

Erkek giyimde yıllardır tartışmada olan bir konu vardır; erkekler hangi aksesuarları tercih etmeli, hangileri ile şık, hangileri ile rüküş olurlar? 

Özellikle kış aylarında erkeklerin aklına en çok gelen sorulardan biri “takım elbise ile bot giyilir mi?” sorusudur. Elbette renk ve model olarak doğru seçim yapıldığında, takım elbise ile bot giymekte hiçbir sakınca olmayacaktır. 

Erkekler için takım elbise ile şıklık elde etmek sadece takım elbisenin seçilmesi ile sağlanmaz. Takım elbise ile şık görünmenin pek çok önemli noktası ve detayı mevcuttur. Gömlek seçimi, kravat seçimi, takım elbisenin vücuda doğru bir şekilde oturması gibi kriterlerin dışında takım elbise ile tercih edilecek ayakkabının rengi de oldukça önemlidir.

Takım elbise erkek giyimde büyük bir yer kaplar. İş hayatı, resmi davetler, düğünler, toplantılar gibi alanlarda kullanılabilecek olan takım elbiseler aynı zamanda günlük hayatta da pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Fakat günlük hayatta genellikle spor takım elbiseler tercih edilmektedir. 

Günlük hayatta en çok tercih edilen giyim parçalarından biri pantolonlardır. Özellikle erkek giyimde, iş hayatı, resmi davetler, hafta sonu ve arkadaşlarla yapılan etkinlikler gibi hemen hemen her durumda tercih edilen bir parça olan pantolonlar, farklı durumlarda farklı şekillerde kombinlenebilir. 

Erkek giyim her ne kadar zahmetsiz ve kolay sanılsa da, aslında pek çok detay içermektedir. Erkek giyim tarzları arasında en çok öne çıkan tarzlar ise smart casual ve business casualdır. Çoğunlukla birbiriyle karıştırılan ve aynı oldukları sanılan smart casual ve business casual giyim tarzlarının amaçları ise hemen hemen aynıdır; şıklığınızı korurken aynı zamanda da rahat hissetmek. Bu iki giyim tarzına yönelik tüm parçaları bulabileceğiniz Hatemoğlu, sizin için business casual ve smart casual giyim tarzlarını detaylı olarak anlattı.

1 2 3 4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.