Pop up site2.jpg (3.76 MB)

EN GÜZEL BABALAR GÜNÜ HEDİYELERİ

BG-indirim-1920.jpg (42 KB)

babalar-gunu-2.jpg (268 KB)BG-1-2.jpg (130 KB)        BG-2-2.jpg (126 KB)        BG-3-1.jpg (167 KB)


BG-4-1.jpg (200 KB)        BG-5.jpg (231 KB)        BG-6-1.jpg (117 KB)

                                                                                                                                                   

                                                         BABANIZI STİL SAHİBİ GÖSTERECEK HEDİYE SEÇİMLERİ

 
Babalar Günü, babanızın baskılı tişörtlerine, bol jean’lerine ve eskimiş eşofmanlarına veda etmesi için mükemmel bir zaman. Şimdi biraz gerçekçi olun ve hayal gücünüzün de yardımı ile babanız için ideal Babalar Günü hediyesini seçmek için önerilerimize kulak verin.

 

Havaların ısınmasıyla birlikte macera dolu mesajların yazılı olduğu tişörtlerin yerini kışın yılbaşı temalılar mı alıyor? O halde babanız için gerçek bir tişört alışverişi yapmanızın tam sırası. Babanızın -tıpkı sizin gibi- daha şık ve stil sahibi görünmesini istiyorsanız bu tişört davasına el atma zamanınız geldi. Zira Hatemoğlu'nda yer alan botanik esintiler çağrıştıran hafif malzemeli polo yaka tişörtler veya nötr tonlardaki minimal baskılı veya baskısız klasik tişörtler zamansız oldukları kadar her tarzla uyum sağlayabilme becerisine sahip.

 

Jean’in ömrü olmaz, hatta giyildikçe kıymetlenir. Tabi bu artık iyice bollaşmış ve üzerinizden dökülen jean’leri sonsuza kadar giymelisiniz anlamına gelmemeli. Söz konusu durum babanız için de geçerli. Babanızın gardırobuna çaktırmadan bir göz atın; pantolonlarının eskidiği izlenimine kapılırsanız hediye seçiminizi güzel bir Jean veya doğal tonlarda bir chino pantolondan yana kullanamanın tam sırası demektir.

 

Hem risksiz hem de babanızın beğeneceği / kullanacağı kesin bir hediye almak isterseniz ise mutlaka parfümü düşünmelisiniz. Yaz sıcaklarıyla birlikte bir bakım ürünü olmaktan çıkıp ihtiyaç haline gelen parfüme hiçbir babanın kayıtsız kalacağını sanmıyoruz. Burada iş babanızın tarzına uyacak bir koku bulmaktan geçiyor. Birbirinden çok da farklı olmayan sonsuz seçeneğin arasında kaybolup burnunuzun da çok fazla farklı koku denemekten yorgun düşüp pek de iyi tanımlayamadığı bir parfümü alıp eve dönmektense size daha basit bir önerimiz var: Hatemoğlu mağazalarında net bir çizgi şeklinde sunulan açık tenli erkeklere uygun, çiçeksi özler barındıran Hatemoğlu 1924 veya esmer tenlilerde kalıcılığı çok daha fazla etkiye sahip olan egzotik aromaların hakim olduğu Gent ya da içeriğindeki narenciye öğeleriyle tazelik veren Identity arasından seçiminizi yaparak direkt babanızın gönlüne giden yolu fethedebilirsiniz.

 

Diğer bir konu: alçak bilekli yürüyüş ayakkabılar. Sanki yazılı bir kural varmış gibi tüm babaların ayağındalar. Siz düşünceli bir erkek evlat olarak bu soruna el atın ve bu Babalar Günü’nde babanıza içinde kendini rahat hissedeceği zamansız bir ayakkabı hediye edin.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.